27 Eylül 2008, Cumartesi 15:32:38

My Technic hizmete açıldı

Türk Sivil Havacılığı MNG Teknik’ten sonra ikinci özel bakım merkezine kavuştu. Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yapılan My Technic Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ve Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül’ün katıldığı törenle açıldı.
  • genç bir uçak teknisyeni adayı olarak boyle sirketlerin acılmasını mutlulukla takip ediyorum.. böylesi istihdam saglayacak bir sirketin de niye bu kadar yerden yere vuruldugunu da anlamıyorum..
  • bırakın karalamayı da gurur duyun biraz ortadogunun en buyuk hangarı acıldı tabiki aksaklıklar olacak 80 milyon dolarlık yatırım yapıldı 2012 yılında ortadogunun en buyugu olacak sadece biraz sabır cizmecinin gecmişi beni hiç ilgilendirmiyor ama bu yatırımı için cok teşekkur ederim.........
  • Paramizi ver artik , cok surdu bu mesele , sadece calisanlarinin degil baska firmalarada var birsuru borcun artik delikanli ol ve borcun olan herkese parasini ver . Delikanli efendi ol ! ve isadami unvanini hak et !
  • konuşmayın iş yapın yeter cak cak cak bakım bölümünden 1 tane ayrılan yok yok yok hala ustura yeter lisanslı personeli çalışıyor gerisi yoldan çevir 3 ayda tamam

My Technic nihayet kapılarını resmen açtı. Türkiye teknik bakım üssü olma yolunda önemli bir adım attı. Yavuz Çizmeci ve Cankut Bagana ortaklığında yapılan My Teknik bugün Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Sivil Havacılık Genel Müdürü Ali Arıduru, THY Genel Müdürü Temel Kotil, AtlasJet Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, Best Air Genel Müdürü Teoman Tosun, Onur Havayolları Genel Müdürü Şahabettin Bolukçu ve diğer havayollarının genel müdürleri çok sayıda davetli katıldı.

 

İşte açılıştan ilk görüntüler.

 

Açılışla ilgili geniş haberimizi ilerleyen saatlerde yayınlayacağız...

myTECHNIC

myTECHNIC

myTECHNIC

myTECHNIC

myTECHNIC

myTECHNIC

My Technic hizmete açıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

bahadir_pulluk_43 ~ 10 yıl önce
genç bir uçak teknisyeni adayı olarak boyle sirketlerin acılmasını mutlulukla takip ediyorum.. böylesi istihdam saglayacak bir sirketin de niye bu kadar yerden yere vuruldugunu da anlamıyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kewell ~ 10 yıl önce
bırakın karalamayı da gurur duyun biraz ortadogunun en buyuk hangarı acıldı tabiki aksaklıklar olacak 80 milyon dolarlık yatırım yapıldı 2012 yılında ortadogunun en buyugu olacak sadece biraz sabır cizmecinin gecmişi beni hiç ilgilendirmiyor ama bu yatırımı için cok teşekkur ederim.........

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hava atmasin ~ 10 yıl önce
Paramizi ver artik , cok surdu bu mesele , sadece calisanlarinin degil baska firmalarada var birsuru borcun artik delikanli ol ve borcun olan herkese parasini ver . Delikanli efendi ol ! ve isadami unvanini hak et !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DÜŞÜN YAKASINDAN ~ 10 yıl önce
konuşmayın iş yapın yeter cak cak cak bakım bölümünden 1 tane ayrılan yok yok yok hala ustura yeter lisanslı personeli çalışıyor gerisi yoldan çevir 3 ayda tamam

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000