13 Haziran 2013, Perşembe 16:05:25

MÜJDAT YÜCEL HAVAŞ’TAN AYRILDI MI?

TAV G Otopark Yapım Yatırım ve İşletme A.Ş.’de Genel Müdür olarak görev yapan Nurzat Erkal , Havaş Genel Müdür Vekili görevine atandı.
  • 'dan daha cıvık bir adam varmıdır. Mobbingci. Adb'de yakında duman tüter.
  • Arkadaslar yeni otopark gm tgs den niye atılmıştı bilen varmı acaba?
  • Allah iyi niyetli insanların işlerini rast getirsin. Önemli olan kul hakkı gözEtmektir. Biliriz ülkeler savaşlarla alınır. Ama Adalet'le yönetilir.
  • Ne yapacak 1 ay sonra? yazık üzüldüm. Abisi gidiyor. Yeni gelen gm severmi sırıtmayı bilemem. Yazık oldu,ne hayalleri vardı kimbilir. canım benim. Allahın sopası yok ki.

TAV G Otopark Yapım Yatırım ve İşletme A.Ş.’de Genel Müdür olarak görev yapan Nurzat Erkal , Havaş Genel Müdür Vekili görevine atandı.. Nurzat Erkal'ın, 10 Haziran günü Havaş Genel Müdür vekilliği görevine getirildiği ve yıl sonundan itibaren genel müdürlük koltuğuna oturacağı kaydedildi. Genel Müdür Müjdat Yücel'in ise TAV bünyesinde  yönetim kurulu üyesi olarak görev alacağı bildirildi.

Öte yandan TAV G Otopark Yapım Yatırım ve İşletme Genel Müdürlüğü’ne ise sektörün yakından tanıdığı bir isim atandı. THY ile Havaş ortaklığında kurulan Turkish Ground Service (TGS) şirketinin ilk genel müdürü olarak görev yapan ve 2010 yılında görevinden ayrılan Hüseyin Keskin,  son olarak TAV Halimanları Holding'de danışman olarak görev yapıyordu. Keskin’in, Nurzat Erkal’ın yerine TAV G Genel Müdürü olarak atandığı bildirildi.

©Airporthaber.com ÖZEL

MÜJDAT YÜCEL HAVAŞ’TAN AYRILDI MI?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

EK ~ 4 yıl önce
'dan daha cıvık bir adam varmıdır. Mobbingci. Adb'de yakında duman tüter.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolsuz kalmak ~ 5 yıl önce
Arkadaslar yeni otopark gm tgs den niye atılmıştı bilen varmı acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kayıp ~ 5 yıl önce
Allah iyi niyetli insanların işlerini rast getirsin. Önemli olan kul hakkı gözEtmektir. Biliriz ülkeler savaşlarla alınır. Ama Adalet'le yönetilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
EK ~ 5 yıl önce
Ne yapacak 1 ay sonra? yazık üzüldüm. Abisi gidiyor. Yeni gelen gm severmi sırıtmayı bilemem. Yazık oldu,ne hayalleri vardı kimbilir. canım benim. Allahın sopası yok ki.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000