19 Ekim 2011, Çarşamba 11:01:46

MOTOR PALLERİ HASAR GÖRDÜ

Türk Hava Yolları'nın TK 1821 sefer sayılı İstanbul- Paris Charles De Gaule uçağının motoruna kuş girdi, uçak Atatürk Havalimanı'na geri döndü..
  • 10 seneden beri " BU THY YAKINDA BATAR " laflarını duyuyorum , okuyorum . Söylenenlerin ve yazılanların aksine THY yükseliyor da yükseliyor.. İsteyen arşivleri tarasın. Daha 1 sene önce ne yapacak THY bu koca 777 leri , bu uçakları nasıl dolduracak , merak etmeyin THY'nin batışı yakın diyenler şimdi nerede acaba ??
  • sonu "bilmeden yorum yapmayin" ile biten yorumlara gicik oluyorum. size ne, adam istedigini yazar.
  • ucakta 71 yolcu 12 murettebat vardı 8 15 te kalkıs esnasında olay oldu on dıkme kalkarken pıstın sonunda olan kus surusu havalanınca sag motora sadece carpmak suretıyle olay meydana geldı kuleden de pıstın sonundakı kus olulerı teyıt edılınce 8 45 te meydana gerı ınıs yapıldı olayı merak edenlere gercek yasananlar aynen boyledır
  • Tarifeli uçuş yolcu sayısı bilgisini gösteren bir web sitesi mevcutmudur?
Türk Hava Yolları ait Airbus A330 tipi İstanbul-Paris seferini yapan yolcu uçağının motoruna kuş girince, uçak Atatürk Havalimanı'na geri döndü.

Bu sabah Atatürk Havalimanı'ndan Paris'e gitmek üzere havalanan TC-JND kuyruk tescilli "Antalya" Airbus A330 tipi THY uçağı kalkışından kısa bir süre sonra motoruna kuş girdi. 

71 yolcusu bulunan uçak bakıma alınırken, yolcular 10:45'te TK 1823 sefer sayılı İstanbul - Paris seferini yapacak bir başka uçakla gönderildi.

©AirportHaber Özel
(Foto: Murat Can Güllü)
MOTOR PALLERİ HASAR GÖRDÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Misafir ~ 7 yıl önce
10 seneden beri " BU THY YAKINDA BATAR " laflarını duyuyorum , okuyorum . Söylenenlerin ve yazılanların aksine THY yükseliyor da yükseliyor.. İsteyen arşivleri tarasın. Daha 1 sene önce ne yapacak THY bu koca 777 leri , bu uçakları nasıl dolduracak , merak etmeyin THY'nin batışı yakın diyenler şimdi nerede acaba ??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
sonu "bilmeden yorum yapmayin" ile biten yorumlara gicik oluyorum. size ne, adam istedigini yazar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ucakta 71 yolcu 12 murettebat vardı 8 15 te kalkıs esnasında olay oldu on dıkme kalkarken pıstın sonunda olan kus surusu havalanınca sag motora sadece carpmak suretıyle olay meydana geldı kuleden de pıstın sonundakı kus olulerı teyıt edılınce 8 45 te meydana gerı ınıs yapıldı olayı merak edenlere gercek yasananlar aynen boyledır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Tarifeli uçuş yolcu sayısı bilgisini gösteren bir web sitesi mevcutmudur?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000