24 Kasım 2009, Salı 09:08:04

MNG AİLESİNİN ACI KAYBI...

Yaklaşık 40 yıldır Havacılık Sektörü’ne emek veren ve 12 yıldır MNG Airlines Teknik’ten Sorumlu Genel Md. Yrd. olarak görev yapan Mehmet Eser vefat etti...
  • Rahmetli Mehmet Abi,Babamız,herşeyimiz sensiz Havacılık zor olsa da istediğin gibi dürüst ve başaralı olacağız.Yerini bu camiada büyüktü ve doldurulamadı.Herp dürüsttünüz hep doğruydunuz hep ileri gördünüz.Bizi hiç yanıltmadınız.Sizin yokluğunuzu herhan hissediyoruz. Allah gani gani rahmet eylesin.
  • MEHMET ESER ABİMİZE TANRIDAN RAHMET,AİLESİNE VE MNG ÇALIŞANLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUM.SAMSUNLU ORHAN ABİ.
  • Ne kadar sert adam derlerdi sizin için ama ben bilirim aslında ne yumşak yürekli olduğunuzu cok severdim sizi sanki baba güveni verirdiniz bana Rabbim Volkan kardeşime ,eşi Meltem Hanım'a ve cemi cümle sevenlerine sabır versin mekanı cennet olsun. Aslıhan & Goker Aydemir
  • Rahmetli Mehmet Eser'i 1-2 defa gördüm. Bulunduğu makama yakışan, makamı dolduran saygılı bir kişiliği vardı. Yalakalık yaparak uçak düşüren, iş bilmedikleri için formlarını iptal ettiren, beceriksizlik abidesi, sözde uçak şirketlerinin THYden atılma " Küçük " teknik başkanlarına asla benzemiyordu. Allah kendisine rahmet eylesin, ailesine sabırlar ve baş sağlığı dilerim.

MNG Hava Yolları, söz konusu vefatla ilgili bir açıklama yayınlayarak üzüntü ve taziyelerini bildirdi.

Açıklamada şunlar kaydedildi...
Mehmet Eser
1944 Kayseri doğumlu 2 çocuk babası Eser, İTÜ Makina Mühendisliğin’den Yüksek Mühendis olarak mezun olduktan sonra sırasıyla THY, Toros Air, Nobble Air, Air Alfa, Birgen Air ve son olarak da MNG Airlines’ta çalışma hayatını sürdürmüştür.

Mehmet Eser’in cenazesi ikindi namazına müteakiben Ataköy 5.Kısım camisinden kaldırılacaktır. MNG Ailesi olarak Merhum’a Allah’tan rahmet, sevenlerine sabır dileriz.

MNG AİLESİNİN ACI KAYBI...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Misafir ~ 8 yıl önce
Rahmetli Mehmet Abi,Babamız,herşeyimiz sensiz Havacılık zor olsa da istediğin gibi dürüst ve başaralı olacağız.Yerini bu camiada büyüktü ve doldurulamadı.Herp dürüsttünüz hep doğruydunuz hep ileri gördünüz.Bizi hiç yanıltmadınız.Sizin yokluğunuzu herhan hissediyoruz. Allah gani gani rahmet eylesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
MEHMET ESER ABİMİZE TANRIDAN RAHMET,AİLESİNE VE MNG ÇALIŞANLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUM.SAMSUNLU ORHAN ABİ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ne kadar sert adam derlerdi sizin için ama ben bilirim aslında ne yumşak yürekli olduğunuzu cok severdim sizi sanki baba güveni verirdiniz bana Rabbim Volkan kardeşime ,eşi Meltem Hanım'a ve cemi cümle sevenlerine sabır versin mekanı cennet olsun. Aslıhan & Goker Aydemir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Rahmetli Mehmet Eser'i 1-2 defa gördüm. Bulunduğu makama yakışan, makamı dolduran saygılı bir kişiliği vardı. Yalakalık yaparak uçak düşüren, iş bilmedikleri için formlarını iptal ettiren, beceriksizlik abidesi, sözde uçak şirketlerinin THYden atılma " Küçük " teknik başkanlarına asla benzemiyordu. Allah kendisine rahmet eylesin, ailesine sabırlar ve baş sağlığı dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000