07 Mart 2011, Pazartesi 08:28:21

"Mersinlilere bir sürprizimiz var"

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, üçüncü köprü, Türk Hava Yolları'nın markalaşması ve yeni havaalanları ile ilgili açıklamalarda bulundu.
  • Allah aşkına sağlık bakanından bahsetmeyin bana...
  • Oy kokan hareketler bunlar...
  • hakikaten süpriz olurdu:)
  • adananın neyi vardıda ordaki havalimanını kaldırıyorsunuz.gecen yıl aynı havalimanına milyon dolarlık yatırım yapıldı neden peki insanlar vergi veriyor gunu mukurtarıyorlar anlamadım.mersinde yazlıklardan başka bişe yok birde gemi limanı.o limanada ticari mallar geliyor bence bu işte başka bir politika var.
Ulaştırma Bakanı Yıldırım, 3. köprünün çift katlı olacağını söyledi.Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, İstanbul’da yapılması planlanan 3. Boğaz Köprüsünü yarın ihaleye çıkaracaklarını belirterek, “Hayırlı uğurlu olsun” dedi. Ulaşım ve iletişim adına neye ihtiyaç varsa ona hizmet verdiklerini belirten Bakan Yıldırım, Türkiye’nin çıkardığı Türk Hava Yolları (THY) “markasının”, bugün Avrupa’nın 4, dünyanın da dokuzuncu büyük şirketi olduğunu söyledi. Yıldırım, “THY artık 950’nin üzerinde ülkeye doğrudan veya dolaylı olarak ulaşabiliyor” dedi. Türkiye’de artık 46 havaalanının faal olduğunu vurgulayan Yıldırım, şöyle konuştu:

Yeni havaalanları gündemde
“Şırnak’a, Bingöl’e, Iğdır’a, Yüksekova’ya havaalanı yapıyoruz. Yine Mersin’e, Çukurova Bölgesel Havaalanı yapıyoruz. Çukurova Bölgesel Havaalanı’nın Yüksek Planlama Kurulu (YPK) kararı dün imzalandı. Ayrıca Mersinlilere bir sürprizimiz var; Yenice bölgesine bir lojistik merkez kuruyoruz.”
"Mersinlilere bir sürprizimiz var"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 7 yıl önce
Allah aşkına sağlık bakanından bahsetmeyin bana...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Oy kokan hareketler bunlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
hakikaten süpriz olurdu:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
adananın neyi vardıda ordaki havalimanını kaldırıyorsunuz.gecen yıl aynı havalimanına milyon dolarlık yatırım yapıldı neden peki insanlar vergi veriyor gunu mukurtarıyorlar anlamadım.mersinde yazlıklardan başka bişe yok birde gemi limanı.o limanada ticari mallar geliyor bence bu işte başka bir politika var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000