14 Aralık 2011, Çarşamba 09:11:00

MEHMETÇİĞE THY JESTİ

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, 19 Aralık'ta THY ile yapılan anlaşma kapsamında er ve erbaşlara yüzde 25 indirim uygulamasının başlayacağını bildirdi.
  • arkadaşım pek iyi inceleyememişsin, önceden bilet alırsan THY de 60 TL lere uçarsın ama son gün bilet alırsan THY - PGS aynı fiyata gidiyorlar.Okurları yanıltmayalım ve tek yanlı yazmayalım lütfen.
  • mıllı havayolumuz thy ile gurur duyuyoruz
  • sonradan bak biz size ne imkanlar sağladık...komutanlarınız bunu yapmadı... o zaman bize biat edin demek için sanki bu iş.... içten yeme çökertme... eminim böyle konu... yada kesinlikle kullanılır TSK ya karşı...hiç şüphem yok
  • Pegasus ve Onurair lowcost olarak indirimli uçuyor, Atlasjet'te 12-20 yaş arasına "genç indirimi" sürekli var zaten. Öğrenci ve askerleri kapsıyor. Ancak yaşı 12-22 yapsalar eskiden olduğu gibi askerler de yararlanabilir. Devlet bu biletlerden alan vergisini almasa çok daha ucuza uçabilirler. THY de 200 Tl yerine 150 Tl'ye uçacaklarına, diğer şirketleri tercih edeceklerdir yine.
TBMM Genel Kurulu'ndaki bütçe görüşmelerinde konuşan Bakan Yılmaz, yeni uygulamaya ilişkin bilgi verdi.

Asker alma faaliyetlerinin Milli Savunma Bakanlığı'nca yapıldığını hatırlatan Bakan Yılmaz, askerlerin ulaşımıyla ilgili ulaşım bedelinin otobüs rayici üzerinden nakit olarak verilmesi uygulaması yaptıklarını, bu kapsamda THY ile yeni bir anlaşma yapıldığını söyledi.

Yılmaz, THY'nin er ve erbaşlara yüzde 25 indirim uygulamasının 19 Aralık'ta başlayacağını bildirdi.
MEHMETÇİĞE THY JESTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 6 yıl önce
arkadaşım pek iyi inceleyememişsin, önceden bilet alırsan THY de 60 TL lere uçarsın ama son gün bilet alırsan THY - PGS aynı fiyata gidiyorlar.Okurları yanıltmayalım ve tek yanlı yazmayalım lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
mıllı havayolumuz thy ile gurur duyuyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
sonradan bak biz size ne imkanlar sağladık...komutanlarınız bunu yapmadı... o zaman bize biat edin demek için sanki bu iş.... içten yeme çökertme... eminim böyle konu... yada kesinlikle kullanılır TSK ya karşı...hiç şüphem yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Pegasus ve Onurair lowcost olarak indirimli uçuyor, Atlasjet'te 12-20 yaş arasına "genç indirimi" sürekli var zaten. Öğrenci ve askerleri kapsıyor. Ancak yaşı 12-22 yapsalar eskiden olduğu gibi askerler de yararlanabilir. Devlet bu biletlerden alan vergisini almasa çok daha ucuza uçabilirler. THY de 200 Tl yerine 150 Tl'ye uçacaklarına, diğer şirketleri tercih edeceklerdir yine.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000