13 Kasım 2008, Perşembe 17:35:48

MEĞER GERÇEK BAŞKAYMIŞ!

AirportHaber’de dün yer alan “NE ŞİŞ YANDI NE DE KEBAP!” başlıklı haberin ardından Hasan İskender’in avukatı Ayşe Erdoğan’dan konuya ilişkin açıklama geldi.
  • Ülke insanımızın ve kurumlarımızın değerlerini korumak ve yaşatmak konusunda hekesin sorumluluğu olduğu inancıyla yazmaya karar verdim.Ucuz iftiralarla kişisel çıkar sağlamak peşinde olan sendika yöneticileri yerine, ülke menfaatlerine öncelik veren sendika yöneticilerine bu ülkeninin her zamankinden daha fazla ihtiyacı vardır. Hasan İskende Bey' in böyle bir haksızlığı hiç hakmediğini onu iyi tanıyan bir kişi olarak önemle ifade etmek isterim. Hasan İskender Bey'in in sahip olduğu insani ve mesleki değerleri ile bu gibi iddialar karşısında ispat etmesi geren bir durumunun bulunmadığını Hasan İskender'i gerçekten tanıyanlar çok iyi bilmektedirler. Bu değerlere sahip çıkılmamakla gerçekte kaybedenin ülkemiz olduğu unutulmamalıdır. Hasan iskender Bey'in işine ve toplumun her kesiminden insana olan saygı ve tevazu konusundaki anlayışı,kendisini tanıyan herkes tarafından örnek davranış olarak memnuniyetle karşılanmaktadır.Bu ülkede Hasan İskenderler kolay yetişmiyor ve ülkemizin bu insalara her zamankinden çok ihtiyacı var.
  • Yorumunuz... Bu ülkenin değerlerini,ülkenin kurumlarının değerlerini korumak ve yaşatmak,Hasan İskender ile birlikte hepimizin görevi olduğu düşücesiyle yazmaya karar verdim.Aslında ucuz iddialarla kişisel çıkar peşinde olan sendika yöneticerinin yerine bu ülkenin menfaatlerini koruyan sendikacılara her zamankinden çok ihtiyaç vardır. Hasan İskender' in İnsana olan saygısı,insanı değerler konusunda, savunulma ihtiyacının bulunmadığının gerçek bir göstergesidir. İnancıyla, kişiliğiyle,sorumluluk anlayışıyla bu ülkenin Hasan İskenderlere çok ihtiyacı var. Bu değerleri yıkmaya çalışanlara fırsat vermemek konusunda, sorumlu davranmak herkesin görevi olmalıdır.
  • MEYDAN, MANGALDA KÜL BIRAKMAYANLARIN MEYDANI OLMUŞ GÜZEL ÜLKEMDE. HİÇBİR ŞEYE SAYGIMIZ YOK, BARİ 32 YIL VERİLMİŞ EMEĞE SAYGI DUYALIM. HİÇ OLMAZSA DA, GİDENİN ARDINDAN KONUŞMAYALIM. KEŞKE HERKES HASAN İSKENDER GİBİ CENTİLMEN VE ADİL OLABİLSE...
  • mumla arıyoruz sizi.. gittiğinize Sevinen 4 adam var... dördünü toplasan bir adam etmiyor...

Ankara’daki Türk Hava Yolları çalışanlarına kötü davrandığı ileri sürülerek, 10 çalışanın işten çıkartılmasından sorumlu tutulan ve Kaptan Pilot Bahadır Altan’ın da iş akdine son verilmesi olayında bir numaralı sorumlu olarak gösterilen THY Ankara İstasyon eski Müdürü Hasan İskender ile ilgili haberin Hava-İş Sendikası’na ait resmi internet sitesinden kaldırıldığını dün AirportHaber’de gündeme getirmiştik.

Haberimizin ardından Hasan İskender’in avukatı Ayşe Erdoğan, AirportHaber’e yazılı bir açıklamada bulunarak, haberin, Hasan İskender’in emekli olmasından dolayı değil, sendikaya açılan dava nedeniyle kaldırıldığını belirtti.

İşte İskender’in avukatı Ayşe Erdoğan’ın yaptığı o açıklama:

12 KASIM 2008 TARİHLİ ‘NE ŞİŞ YANDI NE KEBAP’ BAŞLIKLI YAZINIZA CEVABIMIZDIR

Hava İş Sendikasının ‘ Skandal! Ankara İstasyon Müdürü Hasan İskender İşten Atılan 10 İşçiye Meğerse Neler Çektirmiş’ başlıklı yazısıyla ilgili olarak Hasan İSKENDER tarafından 9. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin 2008/398 esas sayılı dosyası ile dava açılmıştır.

Hava İş Sendikası Hasan İSKENDER’i emekli olmasını kendi internet sitesinde yaptığı habere bağlamaktadır. Ancak, Hasan İSKENDER çalışma süresini doldurduğu için emekliye ayrılmıştır.

Airport Haber Sitesi’nin Hava İş Sendikası’nın haberiyle bağlantılı olarak 12 Kasım 2008 yayınlamış olduğu haberle ilgili husus gerçeği yansıtmayıp yargıya intikal etmiştir. Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımla,
Avukat Ayşe ERDOĞAN

©AirportHaber.com


İlgili Haber: NE ŞİŞ YANDI NE DE KEBAP!

MEĞER GERÇEK BAŞKAYMIŞ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Derya ~ 10 yıl önce
Ülke insanımızın ve kurumlarımızın değerlerini korumak ve yaşatmak konusunda hekesin sorumluluğu olduğu inancıyla yazmaya karar verdim.Ucuz iftiralarla kişisel çıkar sağlamak peşinde olan sendika yöneticileri yerine, ülke menfaatlerine öncelik veren sendika yöneticilerine bu ülkeninin her zamankinden daha fazla ihtiyacı vardır. Hasan İskende Bey' in böyle bir haksızlığı hiç hakmediğini onu iyi tanıyan bir kişi olarak önemle ifade etmek isterim. Hasan İskender Bey'in in sahip olduğu insani ve mesleki değerleri ile bu gibi iddialar karşısında ispat etmesi geren bir durumunun bulunmadığını Hasan İskender'i gerçekten tanıyanlar çok iyi bilmektedirler. Bu değerlere sahip çıkılmamakla gerçekte kaybedenin ülkemiz olduğu unutulmamalıdır. Hasan iskender Bey'in işine ve toplumun her kesiminden insana olan saygı ve tevazu konusundaki anlayışı,kendisini tanıyan herkes tarafından örnek davranış olarak memnuniyetle karşılanmaktadır.Bu ülkede Hasan İskenderler kolay yetişmiyor ve ülkemizin bu insalara her zamankinden çok ihtiyacı var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Derya Rumuz ~ 10 yıl önce
Yorumunuz... Bu ülkenin değerlerini,ülkenin kurumlarının değerlerini korumak ve yaşatmak,Hasan İskender ile birlikte hepimizin görevi olduğu düşücesiyle yazmaya karar verdim.Aslında ucuz iddialarla kişisel çıkar peşinde olan sendika yöneticerinin yerine bu ülkenin menfaatlerini koruyan sendikacılara her zamankinden çok ihtiyaç vardır. Hasan İskender' in İnsana olan saygısı,insanı değerler konusunda, savunulma ihtiyacının bulunmadığının gerçek bir göstergesidir. İnancıyla, kişiliğiyle,sorumluluk anlayışıyla bu ülkenin Hasan İskenderlere çok ihtiyacı var. Bu değerleri yıkmaya çalışanlara fırsat vermemek konusunda, sorumlu davranmak herkesin görevi olmalıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
JUNIOR ~ 10 yıl önce
MEYDAN, MANGALDA KÜL BIRAKMAYANLARIN MEYDANI OLMUŞ GÜZEL ÜLKEMDE. HİÇBİR ŞEYE SAYGIMIZ YOK, BARİ 32 YIL VERİLMİŞ EMEĞE SAYGI DUYALIM. HİÇ OLMAZSA DA, GİDENİN ARDINDAN KONUŞMAYALIM. KEŞKE HERKES HASAN İSKENDER GİBİ CENTİLMEN VE ADİL OLABİLSE...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mumcu ~ 10 yıl önce
mumla arıyoruz sizi.. gittiğinize Sevinen 4 adam var... dördünü toplasan bir adam etmiyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000