18 Şubat 2012, Cumartesi 15:17:30

MARDİN HAVAALANI'NDA İŞLEM TAMAM

Yaklaşık 8 aydır pist çalışmaları nedeniyle uçuşa kapanan Mardin Havaalanı çalışmaların tamamlanmasıyla yeniden hizmete giriyor...
  • Keşke buradaki değerli çalışmalara katkı sağlayacak bir yorumda bulunsanız.Aşağıda değerli teknik bilgilerini paylaşan yorumculara saygısızlık yaptığınızın farkındamısınız?Teknik alanda bilginiz varsa paylaşın bu tür yaklaşımlar havacılara yakışmaz. Teşekkürler
  • sana otobüs bile çok deveyle seyaha yakışır sana
  • sayın mardin müdürüne tesekkür ederiz .yapmıs olduğu guzel hizmetleri ve vatandaşa cok yakın ve yardımcı olmasından dolayı .
  • Ne yedeği... Mardin meydanı C kategorisidir ayrıca Bir meydan hava durumundan limitli ise yakındaki meydan yedek alınmaz. Büyük ihtimalle aynı hava orada da olacaktır.
Yaklaşık 8 aydır kapalı olan Mardin Havaalanı'na ilk uçak 21 Şubat 2012 Salı Günü iniyor. Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım da Mardin Havaalanı'nın yeni yapılan pistin açılışını yapmak ve yapılacak olan yeni terminal binasının temel atma töreni katılmak üzere 21 Şubat Salı günü Mardin'e geleceği öğrenildi. Yeni yapılan pistin açılışının ardından yeni terminal binasının temel atma törenine katılacak olan Bakan Binali Yıldırım'a THY Genel Müdürü Temel Kotil'in eşlik edeceğini belirten Mardin Havaalanı
Meydan Müdürü Vedat Sayın, "Mardin'e ve Mardinlilere daha iyi hizmetler vermek üzere alanımızda yapılan yenileme çalışmalarının pist için tamamlanma noktasına gelmiştir. Alanımızda yeni dönem için temeli atılacak terminal binamızın temel atma töreni de alanımızın Pist açılış töreni günüyle aynı gün yapılacaktır. Bakanımız Binali Yıldırım ve Genel Müdürümüz Temel Kotil bey, 21 Şubat Salı Günü Mardinlilerle bu coşkuyu paylaşacaklardır" diye konuştu. 
 
Öte yandan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliklerine katılmak üzere Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da beraberinde bakanlarla birlikte Mardin'e geleceği öğrenildi.
MARDİN HAVAALANI'NDA İŞLEM TAMAM

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 6 yıl önce
Keşke buradaki değerli çalışmalara katkı sağlayacak bir yorumda bulunsanız.Aşağıda değerli teknik bilgilerini paylaşan yorumculara saygısızlık yaptığınızın farkındamısınız?Teknik alanda bilginiz varsa paylaşın bu tür yaklaşımlar havacılara yakışmaz. Teşekkürler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
sana otobüs bile çok deveyle seyaha yakışır sana

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
sayın mardin müdürüne tesekkür ederiz .yapmıs olduğu guzel hizmetleri ve vatandaşa cok yakın ve yardımcı olmasından dolayı .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Ne yedeği... Mardin meydanı C kategorisidir ayrıca Bir meydan hava durumundan limitli ise yakındaki meydan yedek alınmaz. Büyük ihtimalle aynı hava orada da olacaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000