21 Mart 2015, Cumartesi 10:33:50

LUFTHANSA GREVİ THY'YE YARADI

Lufthansa pilotlarının uzayan grevi nedeniyle çok sayıda sefer iptal olurken, Türk Hava Yolları'nın Almanya uçuşlarına talep arttı.
  • Bende tekrar söylüyorum benim abim babam ben burda kalıp 79 aç kalmayı ölmeyi göze almışsak ,bence kolayı seçmemişiz demektir.Oralardan yapıcı eleştiriler yapıp birşeyler katacaksanız tamam fakat aksini ben kabul etmiyorum
  • bizim astronotlara ders olsun bu grev. Adamların para umrunda değil, hakları için greve çıkıyorlar. Bizimkilerin ise tek derdi para.
  • Zoruna mı gitti.
  • şimdi bu grevide türk hükümeti yaptı derler dünya eninde sonunda thy nin liderligini kabul edecek

Lufthansa’da pilotların başlattığı bir günlük grev nedeniyle yaşanan uçuş iptalleri, Türk Hava Yolları’na yaradı. Birçok Alman ve Türk yolcu Türk Hava Yolları’nı seçti.

Lufthansa Havayolları, pilotların greve gitmesi nedeniyle dünya genelinde binin üzerinde sefer iptal etti. Dünya genelinde binlerce yolcunun etkilendiği grevden Türkiye’de yolcular fazla etkilenmedi.

Almanya’da birçok noktaya uçuş yapan Türk Hava Yolları, Alman ve Türk vatandaşların mağdur olmasını önledi. Lufthansa Havayolları ile uçamayan yolcular, Türk Hava Yolları’na akın etti.

Türk Hava Yolları’nın Almanya uçuşlarında bazı hatlarda doluluk oranı normalin çok üstüne çıktı.

LUFTHANSA'NN GREVLE BAŞI DERTTE!

Lufthansa'daki grev sebebiyle uzun menzilli uçuşların yarısından fazlası iptal oldu. Bir günde 153 uzun menzilli uçuştan 84'ü yapılamadı, 18 bin yolcu mağdur oldu. Lufthansa'nın Avrupa'daki yolcusunu Ryanair ve Easyjet alırken, uzun menzilli uçuşlardaki yolcular THY ve Emirates ile uçtu.

Nisan ayından bu yana 13 kez grevle karşı karşıya kalan Lufthansa, bir yılda grev sebebiyle 213 milyon dolar kaybetti.

 

LUFTHANSA GREVİ THY'YE YARADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Bende tekrar söylüyorum benim abim babam ben burda kalıp 79 aç kalmayı ölmeyi göze almışsak ,bence kolayı seçmemişiz demektir.Oralardan yapıcı eleştiriler yapıp birşeyler katacaksanız tamam fakat aksini ben kabul etmiyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
grevci ka ~ 3 yıl önce
bizim astronotlara ders olsun bu grev. Adamların para umrunda değil, hakları için greve çıkıyorlar. Bizimkilerin ise tek derdi para.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Zoruna mı gitti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
urfair ~ 3 yıl önce
şimdi bu grevide türk hükümeti yaptı derler dünya eninde sonunda thy nin liderligini kabul edecek

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000