03 Aralık 2013, Salı 11:32:32

LUFTHANSA GİTTİ OMAN AIR GELDİ

Oman Air ve Türk Hava Yolları, Umman - İstanbul hattında gerçekleşecek seferleri kapsayan code share anlaşması imzaladı.
  • HAYIRLI UĞURLU OLSUN
  • lufthansaya verilecek en güzel cevap staalliance ittifakından ayrılıp başka ittifaklara geçmektir.
  • Bu anlasmalar cok yerinde. One World Alliance üyesi sirketler ile diyalogu yükseltip Star Alliance denilen üyelerinin birbirine celme taktigi bir organizasyondan ayrilkmakta büyük avantajlar var. Esnek bir siyaset izlenmeli!
  • Haiti'ye de uçuş bekliyoruz.

Oman Air ve Türk Hava Yolları, Umman-İstanbul hattında gerçekleşecek seferleri kapsayan code share anlaşması imzaladı.

Anlaşma,  Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil ve Oman Air CEO’su Wayne Pearce tarafından Türk Hava Yolları Genel Müdürlük Binasında imzalandı.

Codeshare anlaşması yolculara İstanbul-Muskat ve Muskat- İstanbul hattında; Türk Hava Yolları ve Oman Air tarafından sunulan kalitesi onaylanmış ürün ve hizmet imkanı sağlayacak ve seferler Türk Hava Yolları tarafından icra edilecek.

Oman Air CEO’su Wayne Pearce: “Yönetim ve çalışanlarının özverili çalışmaları sayesinde ve güçlü ve vizyoner liderliği altında, Türk Hava Yolları, dünya çapında tanınan bir küresel taşıyıcı haline gelmiştir. Yüksek seviye konfor, lüks ve hizmet sunan bir üne sahip Türk Hava Yolları, Oman Air için ideal bir ortaktır. Her iki havayolu da şu anda müşterilerimiz için göze çarpan seçenekler sunmaktadır. Oman Air,  şu anda Orta Doğu,  Avrupa,  Asya ve Afrika genelinde 43 seçkin güzergaha sefer icra etmekte olup, Türk Hava Yolları ise dünyada en fazla uluslararası güzergaha sefer icra eden havayoludur. Bugün imzalanan codeshare anlaşması her iki havayolunun müşterilerine büyük kolaylık sağlayacak, müşteri hizmetlerinde mükemmelliğe ulaşmayı taahhüt etmiş olan Oman Air ve Türk Hava Yolları arasında giderek artan yakın bağlantıların son adımı olacaktır.” Şeklinde konuştu.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü  Doç. Dr. Temel Kotil : "Biz Oman Air ile codeshare anlaşmasını  imzalamaktan son derece memnunuz  Her iki havayolunun da geniş uçuş ağıyla yolcularına sunduğu seyahat fırsatlarını maksimize etmek amacıyla birlikteliğimizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Oman Air çok genç bir filoyla, başarılı bir şekilde genişlemeye ve üstün müşteri hizmeti sunmaya, devam ediyor. Türk Hava Yolları ve Oman Air'in ortaklığının, sadece hızla büyüyen Umman’daki ticari perspektifle değil, aynı zamanda teknik ve eğitim alanlarında da her iki taşıyıcı için büyük fayda getireceğine inanıyorum. " şeklinde konuştu.LUFTHANSA GİTTİ OMAN AIR GELDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hamburg/tolga ~ 5 yıl önce
lufthansaya verilecek en güzel cevap staalliance ittifakından ayrılıp başka ittifaklara geçmektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vizyoner ~ 5 yıl önce
Bu anlasmalar cok yerinde. One World Alliance üyesi sirketler ile diyalogu yükseltip Star Alliance denilen üyelerinin birbirine celme taktigi bir organizasyondan ayrilkmakta büyük avantajlar var. Esnek bir siyaset izlenmeli!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Port-au-Prince ~ 5 yıl önce
Haiti'ye de uçuş bekliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000