19 Nisan 2012, Perşembe 17:06:05

LODOS THY'Yİ İSG'YE SAVURDU

Türk Hava Yolları olumsuz hava koşulları için ek tedbirler aldı.
  • Sirket mailinden resmen copy-paste yapilmis. Buraya aninda haberi sizdiran arkadas ek sözlesmeni tekrar oku derim. Cok gec olmadan...
  • Tam tersi olsa Pegasus Atatürk'e inebilir mi?
  • Bu arkadasımız verimsizliginden ötürü şirketten sutlanmis bir kırma badem biyiklidir.. Ayrıca ahlaksız davranislarida olmuştur. Yaptıgı yorumları çok görmeyin..
  • O diil de burada millet THY'na nefret kustukca adamlar daha da buyuyor, daha da cok odul aliyor, daha da dunya capinda kabul ve saygi goruyorlar.. Ah ulkemin guzel havaciligi ah..
İstanbul’da uçuş operasyonunu etkileyen hava şartları nedeniyle Türk Hava Yolları 21-24 Nisan tarihleri arasında gerçekleştireceği uçuşlar için bazı tedbirler aldı.

Olumsuz hava koşulları nedeniyle havayolu ulaşımında yaşanabilecek olası aksaklıkları minimum düzeye indirmek için, 21-22-23 Nisan tarihlerinde bazı uçuşlar iptal edilirken bazı uçuşlar da Sabiha Gökçen Havalimanı’na kaydırıldı.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na kaydırılan uçuşlar şöyle;* Günde 2 sefer olarak uygulanmakta olan Denizli hattında sabah seferi Sabiha Gökçen’e kaydırıldı.

** Günde 2 sefer olarak uygulanmakta olan Malatya hattında akşam seferi Sabiha Gökçen’e kaydırıldı.

*** Saat 23:20’de uygulanmakta olan İstanbul-Merzifon seferleri aynı gece 01:30’da Sabiha Gökçen havalimanına kaydırıldı.

Yurtiçi seyahat edecek olan yolcular, uçuşlarını Sabiha Gökçen meydanından planlanan bu seferler ile gerçekleştirebilecek. Dış hatlara devam edecek bağlantılı yolcuların rezervasyonları, dış hat uçuşlarına bağlantı verecek şekilde en yakın çevre illerdeki meydanlara alındı. Bu bağlamda dış hat bağlantılı yolcuların rezervasyonları, Denizli için İzmir’e, Adıyaman için Gaziantep’e, Erzincan için Trabzon ve Erzurum’a, Malatya için Elazığ’a, Merzifon için ise Samsun’a aktarıldı.
LODOS THY'Yİ İSG'YE SAVURDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 6 yıl önce
Sirket mailinden resmen copy-paste yapilmis. Buraya aninda haberi sizdiran arkadas ek sözlesmeni tekrar oku derim. Cok gec olmadan...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Tam tersi olsa Pegasus Atatürk'e inebilir mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bu arkadasımız verimsizliginden ötürü şirketten sutlanmis bir kırma badem biyiklidir.. Ayrıca ahlaksız davranislarida olmuştur. Yaptıgı yorumları çok görmeyin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
O diil de burada millet THY'na nefret kustukca adamlar daha da buyuyor, daha da cok odul aliyor, daha da dunya capinda kabul ve saygi goruyorlar.. Ah ulkemin guzel havaciligi ah..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000