11 Ocak 2013, Cuma 16:23:06

'KUZEY AMERİKA'YA UÇMAK THY İÇİN AVANTAJLI OLACAK'

Lufthansa Güneydoğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Satış ve Hizmet Bölümü Başkan Yardımcısı Carsten Schaeffer, Başbakan Erdoğan'ın Almanya seyahatinde sözünü ettiği Lufthansa-Türk Hava Yolları (THY), işbirliğine yönelik önemli açıklamalarda bulundu.
  • Ben Türkiye'den Kuzey Amerika'ya olan uçuş ağının gelişmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu şekilde bir anlaşma, THY nin Kuzey Amerika ağını zayıflatır. ABD-Kanada ya gitmek için Almanya da lay-over istemiyorum...
  • LH iscileri grevi neden iptal etti onu ögrende sonra thy yi kötü göster!
  • seni gidi akilli seniii, turkiyeden direk ucus menzil disi birtek san diego var o bile 777-200 LR ile menzile girer ama mevcut 777-300 ER filoyu bozmaya gerek yok. asyanin hintlisini ben istanbula indiririm ordan amerikaya ucururum, neden frankfurt yada munih havaalanina transfer parasi kazandirayim.
  • Alman kendini kurnaz saniyor:))

Türkiye pazarını ve THY'yi çok önemsediklerini vurgulayan Schaeffer, "Çünkü THY'nin gelişimi gerçekten çok fantastik ve başarısının tartışılacak bir yanı yok. Star Alliance ve Sun Express'teki işbirliğinden oldukça memnunuz. Bunu geliştirmek istiyoruz. THY yöneticileri ile görüşmelerimiz devam ediyor. Bu tür işbirliklerinde önemli olan sözleşme değil. İnsan faktörü önemli" diye konuştu.

İşbirliği çerçevesinde uçuş rotalarını değerlendirdiklerini aktaran Schaeffer, "Bizim için enteresan olan Almanya'dan İstanbul üzeri Asya ve Ortadoğu ülkelerine uçmak. THY için de bölgede 20 noktaya seferi olan Lufthansa işbirliğinde Kuzey Amerika'ya uçmak daha avantajlı olacak. Bu bir kazan-kazan ilişkisi. Bu işbirliğimiz ile Emirates gibi büyüyen havayolu şirketlerine karşı da daha rekabetçi olabileceğiz" açıklamasında bulundu.

'KUZEY AMERİKA'YA UÇMAK THY İÇİN AVANTAJLI OLACAK'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

no lay-over ~ 5 yıl önce
Ben Türkiye'den Kuzey Amerika'ya olan uçuş ağının gelişmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu şekilde bir anlaşma, THY nin Kuzey Amerika ağını zayıflatır. ABD-Kanada ya gitmek için Almanya da lay-over istemiyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A 300 ~ 5 yıl önce
LH iscileri grevi neden iptal etti onu ögrende sonra thy yi kötü göster!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ali ~ 5 yıl önce
seni gidi akilli seniii, turkiyeden direk ucus menzil disi birtek san diego var o bile 777-200 LR ile menzile girer ama mevcut 777-300 ER filoyu bozmaya gerek yok. asyanin hintlisini ben istanbula indiririm ordan amerikaya ucururum, neden frankfurt yada munih havaalanina transfer parasi kazandirayim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sark kurnazi ~ 5 yıl önce
Alman kendini kurnaz saniyor:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000