17 Ekim 2013, Perşembe 16:01:09

KUŞ ÇARPTI THY UÇAĞI DEĞİŞTİ

Türk Hava Yolları'nın (THY) İstanbul-Washington seferini yapan uçağı, kuş çarpması nedeniyle İstanbul Atatürk Havalimanı'na geri döndü. Uçak bakıma alındı...
  • 32000 feet te sadece kazlar diyen , everestin üstünden uçan turnalar var demek ki uyduruyorsun
  • Kalkışta, inişte irtifa düşük, basınç sorunu olmaz, zaten pilotların yaptığı bir iş yok, herşeyi otomatik pilot yapıyor, neden yan pencereyi açıp, ellerini sallayarak, kuşlara "kışt, kışt, kışt" demezler, anlaşılmaz. Aldıkları parayı biraz haketsinler. (Ben bir yolcuyum ama burada yorum yapanlar, neredeyse bunları bile yazacaklar, pes, insaf)
  • Ya ne komik tiplersiniz. Kimi o kadar yuksekte kus olmaz demis kimi suzgec konsun demis. Hahahhaa cok komik ya. Bir de okyanusta kus carps ne yapacak denmis. Biraz arastirin madem bu siteyi takip ediyosunuz. Etops ucuslarinda hernerde motorlari kaybolsa bile bir meydana inebilecek sekilde rotalar cizilir ve oradan uculur.
  • Ne kuşmuş arkadaş herkes veteriner herkes zooloji mezunu ülkemde Allahtan ;)

Türk Hava Yolları'nın saat 13.35'de havalanan İstanbul-Washington seferini yapacak olan TK 7 sefer sayılı Airbus A340 tipi uçağı, kalkışından kısa bir süre sonra kuş çarpması nedeniyle Atatürk Havalimanı'na geri döndü.

220 yolculu TC-JDL kuyruk tescilli uçak Atatürk Havalimanı'na güvenli bir iniş yapmasının ardından yolcuların tahliyesi sonrası bakıma alındı. Hasar tespiti yapılan uçağın seferden çekildiği öğrenilirken sefere başka bir uçak tahsis edildi. 

İstanbul-Washington uçuşu için TC-JIH kuyruk tescilli A340 tipi uçağın tahsis edildiği ve seferin yaklaşık 3 buçuk saatlik gecikmeyle 17.00'da gerçekleştirileceği öğrenildi.

©AirportHaber

KUŞ ÇARPTI THY UÇAĞI DEĞİŞTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

? ~ 5 yıl önce
32000 feet te sadece kazlar diyen , everestin üstünden uçan turnalar var demek ki uyduruyorsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yolcu ~ 5 yıl önce
Kalkışta, inişte irtifa düşük, basınç sorunu olmaz, zaten pilotların yaptığı bir iş yok, herşeyi otomatik pilot yapıyor, neden yan pencereyi açıp, ellerini sallayarak, kuşlara "kışt, kışt, kışt" demezler, anlaşılmaz. Aldıkları parayı biraz haketsinler. (Ben bir yolcuyum ama burada yorum yapanlar, neredeyse bunları bile yazacaklar, pes, insaf)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
Ya ne komik tiplersiniz. Kimi o kadar yuksekte kus olmaz demis kimi suzgec konsun demis. Hahahhaa cok komik ya. Bir de okyanusta kus carps ne yapacak denmis. Biraz arastirin madem bu siteyi takip ediyosunuz. Etops ucuslarinda hernerde motorlari kaybolsa bile bir meydana inebilecek sekilde rotalar cizilir ve oradan uculur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Ne kuşmuş arkadaş herkes veteriner herkes zooloji mezunu ülkemde Allahtan ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000