16 Nisan 2010, Cuma 14:28:40

Kül mağdurlarına "Ofis Otel"

İzlanda’da patlayan yanardağ nedeniyle Avrupa’nın birçok ülkesi hava sahalarını kapattı. Yolcular havaalanlarında uyumaya başladı.
  • avrupa terminallerinde sedye tarzı seyyar yataklar kullanılırken bizimkisi sanki biraz olmamıs gibi battaniye üzerinde gerçi yine bunada şükür
  • SONUCTA BU HAVA MUHALEFETI THY DEN KAYNAKLANAN BIR PROBLEM DEGILKI GENE YOLCULARINA VERDIGI DEGERI GOSTERMIS OTEL BILE VERMIS BRAVO THY
  • YOLCULARIN KONAKLADIGI YERLER TGS NIN YENI GECECEGI GENEL MUDURLUGU DEGIL MI?
  • sabihaya götürüp oradan uçursunlar diyen arkadaş, nasıl da hazır her haberin altına anti TAV yorumu yazmayai, sabihadan kalkanlar külden etkilenmiyormuymuş :)) Biz o ofisleri kendi birimlerimiz için aylardır dünya kadar para harcayıp yaptırdık, daha biz içine girmeden yolcular ortalıkta kalmasın diye BEDELSİZ olarak kendi isteğimizle yolculara açtık..Elimizden bu kadarı geliyor çok isteyen varsa evlerine misafir gönderebiliriz ayrıca bu iptallerde uçak şirketleri ve işletmecilerin hiç bir kusuru ve yükümlülüğü bulunmamaktadır ;) otogar sitesine yorum yazar gibi yazmayın !
Bugün Türkiye’den Avrupa’nın 41 farklı şehrine uçuş yapacak olan Türk Hava Yolları da uçuşlarını iptal etti.

Yolcularına dünden beri kalacak yer hizmeti veren THY, bugün saat 12:00  itibari ile anlaşmalı oldukları otellerde de yer kalmadığını ve anlaşmasız oldukları birçok oteli de doldurduklarını açıkladı. Şu an itibariyle 25'ten fazla otelin dolduğunu yolcularına açıklayan yetkililer, otel bulamama sebeplerine ise haftasonu olması ve Dünya Ralli Şampiyonası’nın (WRC) 4. ayağını oluşturan 6. Türkiye Rallisi’ne gelen turistlerin yoğunluğu olarak açıklandı.

Yolculardan bazıları 10 saattir otel beklediğini, uykusunun geldiğini ve kendisine yatacak yer verilmesini sert bir dille yetkililere anlatınca gergin dakikalar yaşandı.

THY yetkilileri Atatürk Havaalanı Geliş Katı’nda bulunan Tepe Afken Şirketine (TAV) ait boş odalara battaniye ve yastık koymaya başladıklarını açıkladı. Şu an itibari ile temizlenen ve önceden satın alma olarak kullanıldığı belirtilen odalara yolcular için kalacak yer yapıldı. Ofislerde kalan yolculardan bazıları yer bulduklarına sevinirken bazıları ise " This is Turkish Airlines" diyerek yaşanan durumu protesto etti.

Ofisler yolcular için temizleniyor...


Bir çoğu çocuk ve yaşlıdan oluşan yolcular ofislerde kalma fikrine pek sıcak bakmadılar
©AirportHaber
Kül mağdurlarına "Ofis Otel"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 8 yıl önce
avrupa terminallerinde sedye tarzı seyyar yataklar kullanılırken bizimkisi sanki biraz olmamıs gibi battaniye üzerinde gerçi yine bunada şükür

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
SONUCTA BU HAVA MUHALEFETI THY DEN KAYNAKLANAN BIR PROBLEM DEGILKI GENE YOLCULARINA VERDIGI DEGERI GOSTERMIS OTEL BILE VERMIS BRAVO THY

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
YOLCULARIN KONAKLADIGI YERLER TGS NIN YENI GECECEGI GENEL MUDURLUGU DEGIL MI?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
sabihaya götürüp oradan uçursunlar diyen arkadaş, nasıl da hazır her haberin altına anti TAV yorumu yazmayai, sabihadan kalkanlar külden etkilenmiyormuymuş :)) Biz o ofisleri kendi birimlerimiz için aylardır dünya kadar para harcayıp yaptırdık, daha biz içine girmeden yolcular ortalıkta kalmasın diye BEDELSİZ olarak kendi isteğimizle yolculara açtık..Elimizden bu kadarı geliyor çok isteyen varsa evlerine misafir gönderebiliriz ayrıca bu iptallerde uçak şirketleri ve işletmecilerin hiç bir kusuru ve yükümlülüğü bulunmamaktadır ;) otogar sitesine yorum yazar gibi yazmayın !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000