06 Mayıs 2010, Perşembe 11:41:33

KTHY'den bir sponsorluk daha...

Kıbrıs Türk Hava Yolları (KTHY), 2010 yılında gerçekleştirmiş olduğu sponsorluklara bir yenisini daha ekledi..
  • herhalde tüm borçlar bitti..::))))) 13.maaşlarda iptal edilsin nerden geliyor bu bolluk konaklamalar neden 5 yıldızlı otellerde yapılıyor:????
  • aslında proplem basit.(siyasiler yıllarca yemiş bizde vergilerle kurtarıyoruz).bizim 150 tırılyonu helal etmekten başka çaremiz yok.zıkkım olsun..
  • Ben KTHY den Nisan 15 de çıkartılmış bir personelim Kıbrıs Türk Hava Yolları kesinlikle batmaz ve batırılamaz.Sendika ya gelince bizim insanımız parasızda çalışır ve kesinlikle ses çıkartmaz yeter ki dış müdahale olmasın bizim ülkemize ve bizim siyasetimize kimse karışmasın.Biz kendi kendimize çok işler başarır ve bütün zorlukları yeneriz.Ben ayrıldım ama çocuklarıma 8 yıl ekmek yedirdiğim hava yolumu kimsenin laf etmesine dayanamam ve üzülürüm lütfen biraz sağ duyu ,biraz vicdan .
  • helal olsun.şirketimize yakışır.düzelmeye doğru gidiyoruz her alanda

Digitürk platformundaki Türkmax kanalında yayınlanan ve en çok izlenen dizileri arasında yer alan "Bir kadın Bir Erkek" adlı sitcom dizisine ulaşım sponsorluğu yapan KTHY, KKTC’de çekilen bölümüne katkıda bulundu.

Her Salı ve Perşembe günleri seyircisiyle buluşan dizinin KKTC'de çekilen bölümünün, 11 Mayıs 2010 tarihinde Türkmax kanalında saat 22.00’de yayınlanacağı belirtildi.

KTHY'den yapılan açıklamada, "Milli hava yolu misyonuyla yerli sponsorluklar yanında Türkiye’nin önde gelen dizi, film ve organizasyon alanlarında da sponsorluklar gerçekleştirerek, farkını her zaman ortaya koymaya devam edecektir" denildi.

KTHY'den bir sponsorluk daha...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 8 yıl önce
herhalde tüm borçlar bitti..::))))) 13.maaşlarda iptal edilsin nerden geliyor bu bolluk konaklamalar neden 5 yıldızlı otellerde yapılıyor:????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
aslında proplem basit.(siyasiler yıllarca yemiş bizde vergilerle kurtarıyoruz).bizim 150 tırılyonu helal etmekten başka çaremiz yok.zıkkım olsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ben KTHY den Nisan 15 de çıkartılmış bir personelim Kıbrıs Türk Hava Yolları kesinlikle batmaz ve batırılamaz.Sendika ya gelince bizim insanımız parasızda çalışır ve kesinlikle ses çıkartmaz yeter ki dış müdahale olmasın bizim ülkemize ve bizim siyasetimize kimse karışmasın.Biz kendi kendimize çok işler başarır ve bütün zorlukları yeneriz.Ben ayrıldım ama çocuklarıma 8 yıl ekmek yedirdiğim hava yolumu kimsenin laf etmesine dayanamam ve üzülürüm lütfen biraz sağ duyu ,biraz vicdan .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
helal olsun.şirketimize yakışır.düzelmeye doğru gidiyoruz her alanda

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000