26 Mayıs 2010, Çarşamba 17:52:37

KTHY, YENİ YÖNETİMİNİ SEÇİYOR...

Kıbrıs Türk Hava Yolları (KTHY) Genel Kurulu, yeni yönetim kurulu üyelerini belirlemek üzere toplandı.
  • SENDİKADAN VE İŞÇİ TAKIMINDAN BİRER KİŞİ MUTLAKA OLMALI. BU ŞİRKETİ NE HALE SOKTUKLARINI GÖRMELERİ VE YENİDEN DÜZE ÇIKARMALARI İÇİN. YOKSA , EŞEK YÜKÜYLE TAZMİNAT ALIP GİTMEK KOLAY..
  • Ne değişecek acaba ? Yeni üyelerin Sivil havacılıkla ilgileri nedir ? Hepsi partili. Hiç bir şey değişmeyecek. KTHY bitti. Bir ortak bulmalı ve tüm yönetimi değiştirmelidir.
  • kıbrıs ne durumda ve yeni olsa ne olur gibi kişiler KTHY ile ilgili yazdıklarını araştırıpda yazın lütfen bu kişilerin KTHY ile hiç bağlantısı olmayan kişilerdir ayrılan pilotların adlarını versinler bende bu mesleği bırakırım ayrılan mayrılan yok KTHY devam edecekkimsenin ağzı sulanmasın
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

KKTC Ekonomi ve Enerji Bakanlığı binasında yapılan toplantıya, KTHY hissedarları Türk Cemaat Meclisi Konsolide Fonu İnkişaf Sandığı ve ADA Havacılık A.Ş temsilcileri katılıyor.

KTHY’nin 5 kişilik yönetim kurulundan başkan da dahil dört kişi, şirketin içinde bulunduğu ekonomik durum hakkında hükümetin ve devletin ilgili kurullarının önünü açma gerekçesiyle geçtiğimiz günlerde istifa ettiklerini duyurmuşlardı.

KTHY, YENİ YÖNETİMİNİ SEÇİYOR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 8 yıl önce
SENDİKADAN VE İŞÇİ TAKIMINDAN BİRER KİŞİ MUTLAKA OLMALI. BU ŞİRKETİ NE HALE SOKTUKLARINI GÖRMELERİ VE YENİDEN DÜZE ÇIKARMALARI İÇİN. YOKSA , EŞEK YÜKÜYLE TAZMİNAT ALIP GİTMEK KOLAY..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ne değişecek acaba ? Yeni üyelerin Sivil havacılıkla ilgileri nedir ? Hepsi partili. Hiç bir şey değişmeyecek. KTHY bitti. Bir ortak bulmalı ve tüm yönetimi değiştirmelidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
kıbrıs ne durumda ve yeni olsa ne olur gibi kişiler KTHY ile ilgili yazdıklarını araştırıpda yazın lütfen bu kişilerin KTHY ile hiç bağlantısı olmayan kişilerdir ayrılan pilotların adlarını versinler bende bu mesleği bırakırım ayrılan mayrılan yok KTHY devam edecekkimsenin ağzı sulanmasın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000