14 Nisan 2012, Cumartesi 18:06:06

KOTİL'E MEKTUP: "UÇUŞLAR YA ÇOK ERKEN YA DA ÇOK GEÇ"

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası’nın (STSO) Nisan ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Mustafa Sarılar başkanlığında gerçekleştirildi.
  • toplantı saatlerini versinler ona göre ucak cıksın.
  • rize li mantıgı işi bilmeyenler en güzel yerde
  • yaz sezonunun başladığı şu günlerde yapılan tarifeli seferlerin saatlari tamamen berbat bir şekilde ayarlanmış ben gece 23:55 te ucağa binsem en erken 2:00 de eve varacağım daha önceki yıllarda olduğu gibi 19:30 ve 21:00 uçaklarının olmaması nedeniyle başka havayollarını tercih edeçeğim birde ankara uçuşu tam bir fiyasko yolcu bileti thy den alıyor borajetle uçuyor... THY tamamen işi bilmeyenlerin eline terk edilmiş durumda acil önlem alınmazsa bayrağı ceker..
  • iş adamı değilmi? tabi doğrudur...izlandadaki yanardağ probleminde milanoya günde 15 uçak kalktığı günleride unutmadık tabi...iş adamları için...THY işadamları için kurulan bir şirket değil...turizm alanındaki bir bayrak taşıyıcı ulusal bir şirket tabiiki kargo ilede ilgilenmektedir eğitim ilede gönüllü destek ilede ve daha bir çok sektörde ve alanda dewam etmektedir.iş adamısın diye size özel uçuş saatlerimi yapılacak amerikada böyle birşey deseniz fbi alır götürür adamı sen nediyosun? arkadaş der...
Türk Hava Yolları (THY) tarafından yaz uygulaması kapsamında başlatılan uçuş saatleri konusunda ilçelerden ve işadamlarından gelen şikayetler üzerine Şahin, THY Genel Müdürü’ne bir mektup gönderdiklerini söyledi.

Şahin: “Uçuşların sabah çok erken ve akşamda geç olması nedeniyle ilçelerden gelen üyelerimiz mağdur olmaktadır. Bu nedenle saatlerin yeniden belirlenmesini talep ettik.” dedi.
KOTİL'E MEKTUP: "UÇUŞLAR YA ÇOK ERKEN YA DA ÇOK GEÇ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 6 yıl önce
toplantı saatlerini versinler ona göre ucak cıksın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
rize li mantıgı işi bilmeyenler en güzel yerde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
yaz sezonunun başladığı şu günlerde yapılan tarifeli seferlerin saatlari tamamen berbat bir şekilde ayarlanmış ben gece 23:55 te ucağa binsem en erken 2:00 de eve varacağım daha önceki yıllarda olduğu gibi 19:30 ve 21:00 uçaklarının olmaması nedeniyle başka havayollarını tercih edeçeğim birde ankara uçuşu tam bir fiyasko yolcu bileti thy den alıyor borajetle uçuyor... THY tamamen işi bilmeyenlerin eline terk edilmiş durumda acil önlem alınmazsa bayrağı ceker..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
iş adamı değilmi? tabi doğrudur...izlandadaki yanardağ probleminde milanoya günde 15 uçak kalktığı günleride unutmadık tabi...iş adamları için...THY işadamları için kurulan bir şirket değil...turizm alanındaki bir bayrak taşıyıcı ulusal bir şirket tabiiki kargo ilede ilgilenmektedir eğitim ilede gönüllü destek ilede ve daha bir çok sektörde ve alanda dewam etmektedir.iş adamısın diye size özel uçuş saatlerimi yapılacak amerikada böyle birşey deseniz fbi alır götürür adamı sen nediyosun? arkadaş der...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000