19 Mayıs 2013, Pazar 10:21:21

KOTİL'DEN PERSONELE ÖVGÜLER

Yıldız Teknik Üniversitesi'nin 'hedef 2023: Lider Ülke Genç Türkiye' zirvesine katıl. Kotil konuşmasında Türk Hava Yolları personeline övgüler yağdırdı.
  • 10 senedir tüm yandaşları doldurursan sana gebe kalan personel greve hayır diyecek tabiki. KAPİŞ
  • Kendini işten attırıp 3 kuruş daha fazla tazminat almayı marifet sayanlar yüzünden, alnının akıyla emekli olmayı başarmış az sayıdaki THY personeline, en ufak bir minnet duymayan bir yönetim var. Aradaki farkı görmeyince, ben de mi paraya tamah etseydim diye düşünüyor insan.
  • Sevgili temel amca birde gelip görsen şu tekniği işler bukadar sevecen ilerlemediğini ah bea amcacım..Yüzün hep gülüyordu şimdide gülüyor Allah güldürmeye devam ettirsin inş ama hayat okadar toz pembe değil bea amca aç artık şu gözlerini..
  • habom olarakta bizde sizi çok seviyoruz. Her ne kadar -eğitim gören- üvey evlat olsakta, hiçbir hakkımız olmasada, THY Tekniğin üst kadrosu tarafından defalarca beğenmeyen gitsin diye şirketimizi sahiplenme içgüdümüzde patlama yapacak sözcükler duysakta bizde sizi seviyoruz, yanaklarınızdan öpüyoruz.

THY Genel Müdürü Temel Kotil, Yıldız Teknik Üniversitesi'nin "Hedef 2023: Lider Ülke Genç Türkiye" temalı zirvesinde özetle şunları söyledi: "Kalitede en iyiyiz, 2 kez arka arkaya Avrupa'nın en iyi havayolu seçildik. İyi olmamız şuradan geliyor; herkes uçak alabilir, herkes personel de alabilir ama THY'nin personeli sizin gibi gencecik. Allah razı olsun hepsinden şirketi ne kadar sevdiklerini grevde gösterdiler. Gençler beyni ile kalbini aynı masaya koyabiliyor." (Sabah)

KOTİL'DEN PERSONELE ÖVGÜLER

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (61)

Kapiş ~ 5 yıl önce
10 senedir tüm yandaşları doldurursan sana gebe kalan personel greve hayır diyecek tabiki. KAPİŞ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
EMEKLİLER ~ 5 yıl önce
Kendini işten attırıp 3 kuruş daha fazla tazminat almayı marifet sayanlar yüzünden, alnının akıyla emekli olmayı başarmış az sayıdaki THY personeline, en ufak bir minnet duymayan bir yönetim var. Aradaki farkı görmeyince, ben de mi paraya tamah etseydim diye düşünüyor insan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FF ~ 5 yıl önce
Sevgili temel amca birde gelip görsen şu tekniği işler bukadar sevecen ilerlemediğini ah bea amcacım..Yüzün hep gülüyordu şimdide gülüyor Allah güldürmeye devam ettirsin inş ama hayat okadar toz pembe değil bea amca aç artık şu gözlerini..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
habom eng ~ 5 yıl önce
habom olarakta bizde sizi çok seviyoruz. Her ne kadar -eğitim gören- üvey evlat olsakta, hiçbir hakkımız olmasada, THY Tekniğin üst kadrosu tarafından defalarca beğenmeyen gitsin diye şirketimizi sahiplenme içgüdümüzde patlama yapacak sözcükler duysakta bizde sizi seviyoruz, yanaklarınızdan öpüyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000