14 Mart 2010, Pazar 08:37:07

Kotil: "Yenilikler geliyor"

Almanya'nın başkenti Berlin'de Türkiye'nin konuk ülke olarak katıldığı 44. Uluslararası Turizm Borsası Fuarı'na katılan Temel Kotil, kriz ortamında büyüyen THY'nin Avrupalıların ilgisini çektiğini söyledi.
  • olan yanlışlığı düzeltmek herkesin hakkını vermekmi daha doğru yoksa yerin dolar demekmi sizin gibi düşünceler yüzünden yanlışlar düzelmiyo herşeyin cok ii biliyosunuz ya
  • Yoksa apronda deve yerine timsah mı kesecekler...
  • Benim cok samimi arkadaşımı burs vermiyor diye thy den kapı dışarı ettiler buna ne diyeceksin
  • Sokrat'in "Gercek","Iyilik" ve "Ise yararlilik" filtreleri vardir. Soylenilenin, yazilanin gercekliginden emin olunmayan, hakkinda iyi bir soz edilmeyen ve daha da onemlisi bize birsey katmayan hicbir sey tartisilmamali. THY'yi hic tutmam, ozellikle de son yillarda surekli negatif bir tutum icerisindeyimdir. Ama Temel Kotil sonucta halka acik bir sirketin basi ve bazi planlarindan bahsediyor. Bunlari not edip, ilerideki icraatlariyla karsilastirmak daha akillica olur sanki.

Kendisine bu işin sırrının sorulduğunu ifade eden Kotil, "14 bin çalışanın gayreti, Türkiye'nin desteği, Ulaştırma Bakanlığı'nın sağladığı çalışma ortamı Türkiye'yi havacılıkta uçuruyor." dedi.

THY olarak kalite ve uygun fiyatın yanı sıra marka algısını yükseltmek için yaptıkları yoğun çalışmalara dikkat çeken Temel Kotil, Almanya'da tarihi bir köprüyü giydirdiklerini, Tayland'ın başkenti Bangkok'ta da gökdelene reklam verdiklerini hatırlattı. Kotil, "Markamızı herkese anlatıyoruz. Almanya'ya da bu amaçla geldik. Amacımız bütün dünya insanları THY'yi duysun, bilsin ve bizim de potansiyel müşterimiz olsun. Bu devam edecek. Dışarıdaki ortamlarda koca koca reklamlarımızı daha fazla göreceksiniz." ifadelerini kullandı.

"BUNLAR DAHA BAŞLANGIÇ, YENİLİKLER GELİYOR"

İspanya'nın ünlü kulübü Barcelona ile sponsorluk anlaşması imzalayarak büyük ses getiren THY, yarın da İngiliz Manchester United'ın resmi sponsoru olacak. Daha global bir marka olabilmek için sponsorluklara devam edeceklerini ifade eden Kotil, "Bunlar daha başlangıç, yenilikler geliyor. Almanya'da olsun, İtalya ve Fransa'da olsun takımlara sponsor olmak ve marka algımızı yukarı çıkarmak için çalışıyoruz. " dedi.

THY Genel Müdürü Kotil, Kevin Costner'dan sonra dünyaca ünlü bir yıldızla daha reklam anlaşması imzalayacaklarını sözlerine ekledi.

Kotil: "Yenilikler geliyor"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 8 yıl önce
olan yanlışlığı düzeltmek herkesin hakkını vermekmi daha doğru yoksa yerin dolar demekmi sizin gibi düşünceler yüzünden yanlışlar düzelmiyo herşeyin cok ii biliyosunuz ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yoksa apronda deve yerine timsah mı kesecekler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Benim cok samimi arkadaşımı burs vermiyor diye thy den kapı dışarı ettiler buna ne diyeceksin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sokrat'in "Gercek","Iyilik" ve "Ise yararlilik" filtreleri vardir. Soylenilenin, yazilanin gercekliginden emin olunmayan, hakkinda iyi bir soz edilmeyen ve daha da onemlisi bize birsey katmayan hicbir sey tartisilmamali. THY'yi hic tutmam, ozellikle de son yillarda surekli negatif bir tutum icerisindeyimdir. Ama Temel Kotil sonucta halka acik bir sirketin basi ve bazi planlarindan bahsediyor. Bunlari not edip, ilerideki icraatlariyla karsilastirmak daha akillica olur sanki.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000