20 Nisan 2013, Cumartesi 10:22:18

KOTİL: "THY İLE İLGİLİ HAYALİM..."

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil, şirket ile ilgili geleceğe dair düşüncelerini açıkladı. Kotil, ikramda kalite farkının ortadan kalkacağını ifade etti.
  • ömre bedel
  • Cok guzel, gurur duyuyoruz buyumeyle.. ama usulu boyle olmamali, altyapiyi saglamlastirmayi gectim, daha kurmadan bunlari yapmak niye? Kimse bizi alkislamiyor hastayken bile isten atilma korkusuyla surunerek ucusa gittigimizde. Eksik ucurdugunuz yorgun kabin ekiplerine daha fazla yuk bindirmekle olmuyor...
  • SIK UÇAN BİRİ OLARAK SEVDİM BU DÜŞÜNCEYİ.ZOR AMA İNŞALLAH YAPABİLİRLER.
  • Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış

Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre; Türk Hava Yolları (THY), yolcularına 10 bin metrede Türk kahvesi keyfi yaşatmaya hazırlanıyor. Hedeflerini anlatan THY Genel Müdürü Temel Kotil, "Business Class ile Ekonomi Class yolcular arasında ikram kalitesi farkı ortadan kaldırılacak" dedi.

THY Genel Müdürü Kotil, şunları söyledi:

"Birçok alanda Sayın Başbakanımız Cumhuriyet'in 100. yılı için 2023 hedefleri koydu. Benim de THY ile ilgili hayalim 500'ün üzerinde uçuş noktasına uçan bir havayolu şirketi olmak. İkram kalitemizi artırarak perdenin arkası ile önü arasındaki farkı ortadan kaldırıyoruz. Benim cep telefonum şirketimizin mail adresinden bütün personelimizle paylaşıldı. Beni sıkıntılarında ve önerileri için her zaman arayabiliyorlar"

KOTİL: "THY İLE İLGİLİ HAYALİM..."

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

gözlere bak ~ 5 yıl önce
ömre bedel

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Turk Genci ~ 5 yıl önce
Cok guzel, gurur duyuyoruz buyumeyle.. ama usulu boyle olmamali, altyapiyi saglamlastirmayi gectim, daha kurmadan bunlari yapmak niye? Kimse bizi alkislamiyor hastayken bile isten atilma korkusuyla surunerek ucusa gittigimizde. Eksik ucurdugunuz yorgun kabin ekiplerine daha fazla yuk bindirmekle olmuyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ouyucu ~ 5 yıl önce
SIK UÇAN BİRİ OLARAK SEVDİM BU DÜŞÜNCEYİ.ZOR AMA İNŞALLAH YAPABİLİRLER.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
21.44.02'ye ~ 5 yıl önce
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eehh ~ 5 yıl önce
Rizenin köylerinden mi? sayın karadenizli kardeşim.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000