08 Şubat 2013, Cuma 09:35:36

KOTİL: "DÜNYANIN EN BÜYÜĞÜ OLACAĞIZ"

Atatürk Havalimanı’ndaki kapasite sorunu sebebiyle operasyonunun bir kısmını Sabiha Gökçen Havalimanı’na kaydıran THY, seferlerini artırıyor. THY Genel Müdürü Kotil, THY’nin bu yıl 15 uçağının Sabiha Gökçen’den uçuşa başlayacağını söyledi.
  • MADDİ MENFAAT KARŞILIĞINDA SFI ALAN YÖNETİCİNİZİ YAKINDA TÜM GAZETE VE TELEVİZYONLARDA İZLEYECEKSİNİZ AZZZZZZZ SONRA
  • 305 çözülmeden istediğini yap bir şeye benzemez.istersen uzaya git ama bu 305 i çöz artık.taraflı tarafsız herkes artık bu davadan sıkıldı.ya insanları işlerine geri al,ya da haklarını öde,dava kapansın.inanın THY nin imajı çok kötü bu yüzden.üzerlerine yapışmış koca bir leke adeta..
  • 15 uçağın kaçı gerçek THY kaçı boyanıp sadece THY yazan içinde Pilotu,Hostesi,Tekniği Sunexpres olan uçağı olucak.
  • sayın kotil bey lütfen mademki bu kadar uçak geliyor, şu hta denen sacmalığı hiç olmassa kaldırında bizleride işe alın bakınız hazırız , herşeyimiz var inglizce deseniz var lisans var, üniversite var, madem ihtiyacınız var ben bu ülkeden onaylı lisansa sahipsem ve kraterlerim uyuyorsa neden alınmıyorum. suç benimmi yoksa birileri kul hakkımı yemekte, sizden rica ediyorum bu kadar işsizi alırsanız bu sizede itibar sağlar bizler de bu yaptığınızı unutmayız, çokda severek çalışırız..

Türk Hava Yolları (THY), Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki operasyonlarını artırıyor. THY Genel Müdürü Temel Kotil, bu yıl 15 uçağın Sabiha Gökçen’den uçuşa başlayacağını söyledi. Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği’nin (TUROB), 21’inci Olağan Genel Kurul toplantısı dün İstanbul’da gerçekleşti.

Toplantıda konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, otel yatırımlarının geri dönüşü uzun süreli olduğu için imar artışları ve değerler vermek suretiyle turizmi teşvik ettiklerini belirtti. “Bugün gelinen noktada kongre turizminde birinciyiz” diyen Topbaş “Sadece ocak ayında 500 bini geçtik. Bu yıl 10 milyonu geçeceğiz. Eskiden yurt dışındaki müzelerin önünde kuyrukları görüp imrenirdim. Şimdi artık İstabul da aynı noktaya geliyor” diye konuştu.

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ise İstanbul’un geçen yıl 9.3 milyon turisti ağırladığını hatırlatarak “Turizm denince yüzümüz farklı gülüyor İstanbul’da. Bu yıl 10 milyonuncu konuğumuzu farklı karşılayacağız. Sürpriz paketimiz olacak” dedi. 

"DÜNYANIN EN BÜYÜK NETWORK'Ü OLACAĞIZ"

Toplantı sonrası soruları yanıtlayan Kotil, resmileşmiş birşey olmasa da uçak alımlarına yönelik çalışmalarının devam ettiğini kaydetti. THY’nin şu anda 208 uçağıyla hizmet verdiğini aktaran Kotil “Buna ek olarak 30 uçağımız geliyor. Artı daha sonra gelecek olan 40 uçağımız daha bulunuyor” diye konuştu.

THY’nin şu anda 216 destinasyona uçtuğunu aktaran Kotil “Bu sene sonunda 250 destinasyona uçacağız. Böylece dünyanın en büyük network’ü olacağız. Mesela Afrika’da 9, Avrupa’da 10, Ortadoğu ve Uzakdoğu’da 3 tane yeni destinasyona daha uçacağız. Tüm coğrafyaya gün be gün yayılıyoruz” dedi. (Star)

KOTİL: "DÜNYANIN EN BÜYÜĞÜ OLACAĞIZ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
MADDİ MENFAAT KARŞILIĞINDA SFI ALAN YÖNETİCİNİZİ YAKINDA TÜM GAZETE VE TELEVİZYONLARDA İZLEYECEKSİNİZ AZZZZZZZ SONRA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
istersen uzaya git ~ 5 yıl önce
305 çözülmeden istediğini yap bir şeye benzemez.istersen uzaya git ama bu 305 i çöz artık.taraflı tarafsız herkes artık bu davadan sıkıldı.ya insanları işlerine geri al,ya da haklarını öde,dava kapansın.inanın THY nin imajı çok kötü bu yüzden.üzerlerine yapışmış koca bir leke adeta..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
305 ~ 5 yıl önce
Hay sizin 305inize. Senin ne hakkın var benim uçağımı durdurmaya, işimi aksatmaya. O gün yurtdışı planı yapmış otel parasını ödemiş bütün seyahatini dönüş dahil ödemiş biri sizce ne haldeydi? Aktarma uçuş planlayanlar? Alinin hava yolundada yapsanıza yiyorsa aynısını? Mümkün mü hayır.. Sizi geri almaları gibi bir ihtimal yok be aslanım. Bence bir iş bulunda hepimiz kurtulalım. (Adınızda çıktı artık, Hangi havayolu size iş verecekse)
Hangisi ~ 5 yıl önce
15 uçağın kaçı gerçek THY kaçı boyanıp sadece THY yazan içinde Pilotu,Hostesi,Tekniği Sunexpres olan uçağı olucak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sayın kotil ~ 5 yıl önce
sayın kotil bey lütfen mademki bu kadar uçak geliyor, şu hta denen sacmalığı hiç olmassa kaldırında bizleride işe alın bakınız hazırız , herşeyimiz var inglizce deseniz var lisans var, üniversite var, madem ihtiyacınız var ben bu ülkeden onaylı lisansa sahipsem ve kraterlerim uyuyorsa neden alınmıyorum. suç benimmi yoksa birileri kul hakkımı yemekte, sizden rica ediyorum bu kadar işsizi alırsanız bu sizede itibar sağlar bizler de bu yaptığınızı unutmayız, çokda severek çalışırız..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kriteri ne olacak? ~ 5 yıl önce
hta'yı kaldırdı diyelim; seni ingilizcene dayanarak mı alacak? bir pilotun aynı anda birden fazla takibi yapması gerekiyor. her şey ingilizceyle lisansla olmuyor. psikomotor bu işin can damarı.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000