13 Mart 2015, Cuma 17:00:41

KONYALILAR THY'Yİ BENİMSEDİ

Türk Hava Yolları (THY) Konya Satış Müdürü Ahmet Postallı, "Konyalılar uçakla yolculuğu sevdi ve THY'i benimsedi. Burada uçak yolculuğu daha çok tercih ediliyor" dedi.
  • Konya Havaalanının nesi yakışmıyor, askeri havaalanı olunca ne oluyor, asker görüp rahatsız olanlardınsınız desem, onu da görmüyorsunuz. Eee, nedir olayınız?
  • KONYA'DA SATIŞ MÜDÜRÜMÜ VARMIŞ. İLK DEFA DUYUYORUM. BEN YOK SANIYORDUM. YILLARDIR HAVALİMANINA İŞİM GEREĞİ GİDİYORUM NE ZAMAN SORSAM HİÇ GELMEDİĞİNİ SÖYLÜYORLAR. HİÇ HAVALİMANINA UĞRAMIYAN MÜDÜR NASIL BİLEBİLİR YOLCULARIN UÇUŞU SEVDİĞİNİ. O KADAR ACENTACILIK YAPTIM BİZE HİÇ UĞRADIĞINI GÖRMEDİM. KENDİSİNİ TANIMAM BİLE.
  • Konyalı THY'ye mecbur kaldı. Atlasjet ve Onurair kampanyalı uçmalarına rağmen, THY bu fiyat -5 TL'ye uçmak ve Sunexpress'i de devreye sokmak suretiyle bu şirketleri Konya'dan kaçırdı. 59 TL olan bilet fiyatı bir anda minimum 139 TL'ye, hemen sonra 159 TL'ye çıkarıldı. Pegasus devreye girdi, Anadolujetî devreye soktu. Pegasus'u tebrik ediyorum, hakkından geldi, Anadolujet Konya^yı bırakmak zorunda kaldı. Şu anda, THY AHL'ye; PGS SBH'ya uçuyor. Olan Konyalı'ya oluyor. Tur, Umre, Hac uçuşları sayesinde diğer hava yollarını da görebiliyorlar. Malesef, "satış müdürü" gerçekler yerine, hayallerinin ifadesini vermiş.
  • Thy hep kar peşinde Konyada doğuya ve karadenize çapraz tarifeli seferler bekliyoruz. Ayrıca Frankfurtada... AYRICA BİLEN BİLMEYEN KONUSUYOR MEYDANIN ASKERİ VEYA SİVİL OLMASI TRAFİK ETKİLEMEDİKTEN SONRA YOLCUYU İLGILENDİRMEZ! BURADA THY FRANFURT VEYA BAŞKA YERE SEFER KOYMUYOR! YANİ SORUMLULUK THYDE ALMANYA YA ONCELIKLE SEFERLER ISTIYORUZ!

Türk Hava Yolları (THY) Konya Satış Müdürü Ahmet Postallı, kamu kurumlarına yaptığı ziyaretler kapsamında AA Konya Bölge Müdürü Ahmet Kayır'ı ziyaret etti.

Postallı, burada yaptığı konuşmada, THY'nin dünyada bir marka haline geldiğini söyledi. THY'nin 4. kez Avrupa'nın en iyi havayolu şirketi seçildiğini aktaran Postallı, genç bir filoyla dünyanın 265 noktasına, 264 uçakla uçtuklarını ifade etti.

Postallı, Konya'dan Atatürk Havalimanı'na günlük 4 sefer düzenlediklerini ifade ederek, şunları kaydetti:
"Sabiha Gökçen'e 3 defa olmak üzere İstanbul'a 7 sefer gerçekleştiriyoruz. Yurt dışı seferlerimiz ise yaz aylarında Kopenhag'dan haftada 4 sefer yapılıyor. Hac ve umre seferleri de Konya'dan yoğun şekilde gerçekleşiyor. Konyalılar uçakla yolculuğu sevdi ve THY'i benimsedi. Burada uçak yolculuğu daha çok tercih ediliyor."

KONYALILAR THY'Yİ BENİMSEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Yakışmıyor diyene ~ 3 yıl önce
Konya Havaalanının nesi yakışmıyor, askeri havaalanı olunca ne oluyor, asker görüp rahatsız olanlardınsınız desem, onu da görmüyorsunuz. Eee, nedir olayınız?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ESKİ ACENTACI ~ 3 yıl önce
KONYA'DA SATIŞ MÜDÜRÜMÜ VARMIŞ. İLK DEFA DUYUYORUM. BEN YOK SANIYORDUM. YILLARDIR HAVALİMANINA İŞİM GEREĞİ GİDİYORUM NE ZAMAN SORSAM HİÇ GELMEDİĞİNİ SÖYLÜYORLAR. HİÇ HAVALİMANINA UĞRAMIYAN MÜDÜR NASIL BİLEBİLİR YOLCULARIN UÇUŞU SEVDİĞİNİ. O KADAR ACENTACILIK YAPTIM BİZE HİÇ UĞRADIĞINI GÖRMEDİM. KENDİSİNİ TANIMAM BİLE.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Madur ~ 3 yıl önce
Konyalı THY'ye mecbur kaldı. Atlasjet ve Onurair kampanyalı uçmalarına rağmen, THY bu fiyat -5 TL'ye uçmak ve Sunexpress'i de devreye sokmak suretiyle bu şirketleri Konya'dan kaçırdı. 59 TL olan bilet fiyatı bir anda minimum 139 TL'ye, hemen sonra 159 TL'ye çıkarıldı. Pegasus devreye girdi, Anadolujetî devreye soktu. Pegasus'u tebrik ediyorum, hakkından geldi, Anadolujet Konya^yı bırakmak zorunda kaldı. Şu anda, THY AHL'ye; PGS SBH'ya uçuyor. Olan Konyalı'ya oluyor. Tur, Umre, Hac uçuşları sayesinde diğer hava yollarını da görebiliyorlar. Malesef, "satış müdürü" gerçekler yerine, hayallerinin ifadesini vermiş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sacma ~ 3 yıl önce
sacma anadolu jet cayir cayir saw a ucuyor ve beygirden ucuz atma kardesim zaten beygir karssindaki thy ise nal toplar bu acik secik boyle simdi de ozellikle dis hatlarda saw da nal topluyor
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Thy hep kar peşinde Konyada doğuya ve karadenize çapraz tarifeli seferler bekliyoruz. Ayrıca Frankfurtada... AYRICA BİLEN BİLMEYEN KONUSUYOR MEYDANIN ASKERİ VEYA SİVİL OLMASI TRAFİK ETKİLEMEDİKTEN SONRA YOLCUYU İLGILENDİRMEZ! BURADA THY FRANFURT VEYA BAŞKA YERE SEFER KOYMUYOR! YANİ SORUMLULUK THYDE ALMANYA YA ONCELIKLE SEFERLER ISTIYORUZ!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000