23 Aralık 2010, Perşembe 10:04:48

KOBE'Yİ İKNA ETMEK KIM KARDISHIAN'A KALDI!

Ermeni diasporasının Kobe Bryant'a THY ile yaptığı anlaşma nedeniyle gösterdiği ırkçı tepki artarak devam ediyor.
  • Vallaa !! "DIS HATLARI' eder gibime geliyor :))) Osman(London)
  • ŞİMDİ JAY Z Yİ DAHA İYİ ANLIYORUM :))))
  • Bence ikna eder :D e nede olsa kendini çok güzel pazarlayan birisi. ikna etse bile sanki başkası yok. baksanıza anka die bilinen ermeni seviyesizleri onun sözüyle hareket ediyor :D çok komik bi durum. Çulsuzluklarıyla rezil oluyorlar xD ermeni soykırımıymış peehhhh!!!
  • su gereksızzz boss kadınları haber yapmasanız daha ıı olacak kobe yı ıkna etmek bu kadına mı kaldıı estetıkk harıkasııı !!

Bryant’ı anlaşmayı feshederek, Türkiye’yi soykırımla suçlayan açıklamalar yapmaya davet eden Ermeni diasporası tarafından yürütülen kampanyaya, Kim Kardashian da müdahil oldu.

Ermeni asıllı Amerikalı model Kim Kardashian, twitter üzerinden bir kampanya daha başlatarak NBA yıldızı Kobe Bryant’ı Türk Hava Yolları (THY) ile imzaladığı iki yıllık reklam anlaşmasını iptal etmeye çağırdı.

Sabah gazetesi tarafından yayınlanan habere göre Kim Kardashian ile görüşmesinde Kobe, THY ile yaptığı anlaşmanın siyasi değil ticari bir anlaşma olduğunu ve anlaşmadan vazgeçmeyeceğini açıkladı. Kardashian ise meseleyi çözebilmek için kız kardeşinin kocası ve aynı zamanda Kobe Bryant’ın takım arkadaşı olan Lamar Odom’u devreye soktu.

Türk Hava yolları, Los Angeles ve İstanbul arasında gerçekleştirilecek molasız seferlerin tanıtılması amacıyla Los Angeles Lakers kulübünde oynayan savunmacı Kobe Bryant ile bir sponsorluk anlaşması imzalamış ve oyuncuyu “küresel marka büyükelçisi” ilan etmişti.

Kobe Bryant’ın THY ile vardığı anlaşma Türk-Amerikan toplumunda heyecan yaratırken, ABD’deki Ermeni diasporasında büyük bir rahatsızlık yarattı. Anlaşma özellikle de yaklaşık 600 bin Ermeni kökenli Amerikalıya ev sahipliği yapan Güney Kaliforniya’da geniş çaplı bir hengameye neden oldu. Ermeni diasporası temsilcileri, NBA yıldızının ABD’de gittiği her şehirde protestolarla karşılayacaklarını açıkladılar.

Kardashian bundan iki hafta önce de twitter üzerinden bir kampanya başlatarak, sosyal paylaşım ağı üzerinden kendisini takip eden 5,5 milyon hayranından Temsilciler Meclisi Nancy Pelosi’yi arayarak sözde Ermeni soykırımı yasa tasarısını Temsilciler Meclisi’nin oyuna sunması için baskı yapmalarını talep etmişti.

Kardashian’ın bu hamlesi ABD’deki en büyük Ermeni lobi kuruluşu Amerika Ermeni Ulusal Komitesi (ANCA) tarafından övülürken, Türkiye merkezli ASIMED derneği Ermeni asıllı yıldız aleyhinde bir protesto kampanyası başlatmıştı.
 

KOBE'Yİ İKNA ETMEK KIM KARDISHIAN'A KALDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 7 yıl önce
Vallaa !! "DIS HATLARI' eder gibime geliyor :))) Osman(London)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ŞİMDİ JAY Z Yİ DAHA İYİ ANLIYORUM :))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bence ikna eder :D e nede olsa kendini çok güzel pazarlayan birisi. ikna etse bile sanki başkası yok. baksanıza anka die bilinen ermeni seviyesizleri onun sözüyle hareket ediyor :D çok komik bi durum. Çulsuzluklarıyla rezil oluyorlar xD ermeni soykırımıymış peehhhh!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
su gereksızzz boss kadınları haber yapmasanız daha ıı olacak kobe yı ıkna etmek bu kadına mı kaldıı estetıkk harıkasııı !!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000