24 Eylül 2012, Pazartesi 13:48:05

KOBE ÇEKİMLERE BAŞLADI

Türk Hava Yolları'nın dünyaca ünlü marka elçisi Kobe Bryant'ın reklam çekimlerinin set görüntüleri ortaya çıktı.
  • SİZ KOBEYİ BIRAK PERSONELE BAKIN BİR ARAŞTIRMA YAPIN BAKALIM NELER DUYACAKSINIZ NELER GÖRECEKSİNİZ TK EVLİ OLARAK GİRİP AKABİNDE BOŞANAN HOSTES VE KAPTANLARI YAZIK GÜNAH DEĞİLMİ MUTLU OLARAK KURULAN YUVALAR AİLESİ ile VAKİT GEÇİREN ÇOCUKLAR PEKİ YAPILANLARI günahlar. TÜM PERSONEL BİLİYOR YÖNETİCİLER BİLMİYOR PEKİ YIKILAN YUVALAR DAĞILAN AİLELER ORTADA KALAN ÇOCUKLAR ANNESİZ VE BABASIZKALAN BU ÇOCUKLARIN ALLAH KATINDA KİMSE GÜNAHINI ÖDİYEMEZ KABİN AMİRİ YLE KAPTAN PLOT UN İLİŞKİSİNİ BİLMEYEN YOK NİYESUSUYORLAR AMAN BEN SÖĞLEMİŞ OLMAYAYIM DA Dİ BİR ARAŞTIRIN SİZDE İNNANAMIYACAKSINIZ OLAN LARA ŞİRKETİN İÇİNEDE İNİN AR TIK SAYIN YETKİLİLER BELKİ HABERİNİZ YOK AMA ARTIK BİLİYORSUNUZ İNANIN BU ALLAH KORKUSU OLMAYAN ÇÜRÜK ELMALAR ŞİRKETİN İSMİNİ LEKELEMEKTEN BAŞKA BİR İŞE YARAMIYORLAR. GÖZ YUMANLAR GÖRÜPTE YETKİLİLERE BİLGİ VERMEYENLER ALLAH GÖRÜYOR AMA UNUTMAYIN SAKIN DUYUN ARTIK SAYIN YETKİLİLER.. ... BABASI OLMAYAN ÇOCUK EVİ OLMAYAN ÇATIYA BENZER...
  • hey gidi thy hey bir de dindarim bilmem neyim diye ovunursun..anlasma yaptiginiz bu adam 3-4 sene once tecavuz,taciz,alkollu arac kullanma vs suclarindan yargilanmis ve taciz ve tecavuz ettigi bayana yuklu miktarda tazminat odemek suretiyle hapise girmekten kurtulmustur..oteki olaylarini saymiyorum buraya sigmaz isteyen google dan arastirsin...
  • bizim rizeli hamdi basketboldan iyi anlar. boeing 777 de kobe ile maç yapsılar çift pota. Bundan daha iyi reklam mı olur globali fos için :))
  • Kobe bu işyerinde haksız yere işten atılanlar var. Yargı kararlarını hiçe sayan bir yönetim, alalacele grev hakkı elinden alınan çalışanların bulunduğu bir işyeri düşün, adam kayırmanın torpilin önde gittiği devlet ortaklıklı bir şirket hayal et işte sana THY. İşte marka değeri için reklamında oynayacağın havayolu şirketi, iyi düşün yol yakınken dön ülkene sözleşmeni fesh et, feshet ki bu şirketi babalarının çiftliği zanneden insanlar şok olsun. Önceden şapkayı önüne koy ve düşün derdik, şimdi takkeyi koyup düşünmelerini bekliyoruz :)

ABD'li NBA Yıldızı Kobe Bryant, Türk Hava Yolları'yla bu yıl sonunda bitecek olan marka elçiliği sözleşmesini yenilemek için  geçtiğimiz hafta İstanbul'a gelmişti.

Bryant, Barcelona'nın yıldız futbolcusu Messi'yle birlikte rol alacağı reklam filmi çekimlerini de aradan çıkardı.

Yıl sonunda gösterime girecek reklam filminin konusu sır gibi saklanırken, Kobe Bryant'ın daha önce Manchester United'lı futbolcuların çekilen reklam filminde futbol oynamalarına benzer bir şekilde basket oynaması bekleniyor. Kobe Bryant, çekimlerin ardından ülkesine döndü.

İŞTE KOBE'NİN YENİ REKLAM FİLMİNDEN KARELER


 

KOBE ÇEKİMLERE BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

YORUMSUZ ~ 6 yıl önce
SİZ KOBEYİ BIRAK PERSONELE BAKIN BİR ARAŞTIRMA YAPIN BAKALIM NELER DUYACAKSINIZ NELER GÖRECEKSİNİZ TK EVLİ OLARAK GİRİP AKABİNDE BOŞANAN HOSTES VE KAPTANLARI YAZIK GÜNAH DEĞİLMİ MUTLU OLARAK KURULAN YUVALAR AİLESİ ile VAKİT GEÇİREN ÇOCUKLAR PEKİ YAPILANLARI günahlar. TÜM PERSONEL BİLİYOR YÖNETİCİLER BİLMİYOR PEKİ YIKILAN YUVALAR DAĞILAN AİLELER ORTADA KALAN ÇOCUKLAR ANNESİZ VE BABASIZKALAN BU ÇOCUKLARIN ALLAH KATINDA KİMSE GÜNAHINI ÖDİYEMEZ KABİN AMİRİ YLE KAPTAN PLOT UN İLİŞKİSİNİ BİLMEYEN YOK NİYESUSUYORLAR AMAN BEN SÖĞLEMİŞ OLMAYAYIM DA Dİ BİR ARAŞTIRIN SİZDE İNNANAMIYACAKSINIZ OLAN LARA ŞİRKETİN İÇİNEDE İNİN AR TIK SAYIN YETKİLİLER BELKİ HABERİNİZ YOK AMA ARTIK BİLİYORSUNUZ İNANIN BU ALLAH KORKUSU OLMAYAN ÇÜRÜK ELMALAR ŞİRKETİN İSMİNİ LEKELEMEKTEN BAŞKA BİR İŞE YARAMIYORLAR. GÖZ YUMANLAR GÖRÜPTE YETKİLİLERE BİLGİ VERMEYENLER ALLAH GÖRÜYOR AMA UNUTMAYIN SAKIN DUYUN ARTIK SAYIN YETKİLİLER.. ... BABASI OLMAYAN ÇOCUK EVİ OLMAYAN ÇATIYA BENZER...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hey gidi thy hey ~ 6 yıl önce
hey gidi thy hey bir de dindarim bilmem neyim diye ovunursun..anlasma yaptiginiz bu adam 3-4 sene once tecavuz,taciz,alkollu arac kullanma vs suclarindan yargilanmis ve taciz ve tecavuz ettigi bayana yuklu miktarda tazminat odemek suretiyle hapise girmekten kurtulmustur..oteki olaylarini saymiyorum buraya sigmaz isteyen google dan arastirsin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
REKLAM ~ 6 yıl önce
bizim rizeli hamdi basketboldan iyi anlar. boeing 777 de kobe ile maç yapsılar çift pota. Bundan daha iyi reklam mı olur globali fos için :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emre ~ 6 yıl önce
Kobe bu işyerinde haksız yere işten atılanlar var. Yargı kararlarını hiçe sayan bir yönetim, alalacele grev hakkı elinden alınan çalışanların bulunduğu bir işyeri düşün, adam kayırmanın torpilin önde gittiği devlet ortaklıklı bir şirket hayal et işte sana THY. İşte marka değeri için reklamında oynayacağın havayolu şirketi, iyi düşün yol yakınken dön ülkene sözleşmeni fesh et, feshet ki bu şirketi babalarının çiftliği zanneden insanlar şok olsun. Önceden şapkayı önüne koy ve düşün derdik, şimdi takkeyi koyup düşünmelerini bekliyoruz :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000