22 Ağustos 2011, Pazartesi 08:01:37

KİEV'E UÇUŞ 169 DOLAR...

İstanbul'dan Türkiye'nin Karadeniz komşusu Ukrayna'ya sefer sayısını arttıran Türk Hava Yolları fiyatları da indirdi...
  • Ben kim kimin akrabasi, kim kimin hemserisi bilmem.Ama meyve veren agacin taslandigini hepimiz biliriz.Yolculuk yapanlar bilir Kiev' e boyle bir Mudur gelmedi. Yolcusuyla ilgilenen ucagin icine kadar gelip yolcu eden,karsilayan tek Mudur tanirim.O da EROL AKCAL dir.Lutfen dogrulari yazalim.
  • THY acisindan olumlu. Ucuslarin cok daha fazla artmasini diliyoruz. Bu arada Ukrayna'da THY'nin Avrupa'ya ucuslarda da onemli bir aktarma noktasi olabilecegini pazarlamakta yarar var. En son Kirimdaki arkadasim Ukrayna Roma ucusu icin Kiev - Prag - Roma ayarlamaya calisiyordu, ta ki ben Simferefol - IST - Roma yapabilirsin diyene dek. THY'nin dunyaya kapi olabilecegi konusunda ciddi reklam gerek.
  • Kiev Ankara hattı çok iyi olacaktır uzun süredir bekliyoruz
  • Erol abi değil, baba baba...
İstanbul'dan Türkiye'nin Karadeniz komşusu Ukrayna'ya sefer sayısını arttıran Türk Hava Yolları (THY) fiyatları da indirdi. THY Kiev Genel Müdürü Erol Akçal yaptığı açıklamada, kış tarifesine kadar Kiev-İstanbul arasında gidiş dönüş fiyatlarının vergiler hariç 169 dolardan başlayacağını söyledi. 
 
Ukrayna'ya sefer sayısını haftada 43'e çıkarttıklarını söyleyen Erol Akçal, THY'nin 11 Eylül'den itibaren haftada; Donetsk'e 4, Dnipropetrovsk'a 5, Odesa'ya 11, Simferopol 7, Lviv 3 ve Kiev'e 13 sefer düzenleyeceğini aktardı. Söz konusu şehirlere yapılacak ek seferlerin biletlerinin de satılmaya başladığı bildirildi. 
 
Yeni bir ücret yapısı çıkarttıklarını belirten Akçal, Ukrayna'daki uçuş destinasyonlarına göre değişen promosyonsal ucuz ücretler yaptıklarını belirtti. Kiev-Ankara uçuşları için de çalışmaların devam ettiğini ifade eden Akçal, Ukrayna'nın THY için önemli bir pazar olduğunu söyledi. 
 
Akçal, "Vietnam, Dakar, Ettebe, Lagos gibi yeni uzak hatların açılmasının Ukrayna'dan giden aktarmalı yolcu sayısını arttırıyor. Yoğun bir trafik var. Koltuklarımızın yüzde 43'ü dış hatlar dolduruyor. " dedi. 
 
Ukraynalı yolcuların THY'nin hizmetlerinden çok memnun olduğunun aktaran Erol Akçal hedeflerinin Kiev'den günlük 3 sefer yapmak olduğunu ifade etti.
KİEV'E UÇUŞ 169 DOLAR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 7 yıl önce
Ben kim kimin akrabasi, kim kimin hemserisi bilmem.Ama meyve veren agacin taslandigini hepimiz biliriz.Yolculuk yapanlar bilir Kiev' e boyle bir Mudur gelmedi. Yolcusuyla ilgilenen ucagin icine kadar gelip yolcu eden,karsilayan tek Mudur tanirim.O da EROL AKCAL dir.Lutfen dogrulari yazalim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
THY acisindan olumlu. Ucuslarin cok daha fazla artmasini diliyoruz. Bu arada Ukrayna'da THY'nin Avrupa'ya ucuslarda da onemli bir aktarma noktasi olabilecegini pazarlamakta yarar var. En son Kirimdaki arkadasim Ukrayna Roma ucusu icin Kiev - Prag - Roma ayarlamaya calisiyordu, ta ki ben Simferefol - IST - Roma yapabilirsin diyene dek. THY'nin dunyaya kapi olabilecegi konusunda ciddi reklam gerek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Kiev Ankara hattı çok iyi olacaktır uzun süredir bekliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Erol abi değil, baba baba...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000