20 Ekim 2011, Perşembe 17:20:41

KIBRIS'TA KTHY ZİRVESİ...

Kıbrıs Türk Hava Yolları'nın uçuşlarının durdurulmasının birinci yıldönümü dolayısıyla, eski KTHY çalışanları kalabalık bir şekilde meclis salonunda bulunuyor...
  • yazık hala yeni şirket kurulacak diye rüya görüyorsunuz yazık ve hale sizi iflasa götüren sendikanın peşinden ayrılmıyorsunuz birde sendikatı kötülüyorsuz komik.
  • Grev yaptıkları hergün onları biraz daha sona götürdü. Batan şirketten zam istemeleri ve sayın bilal ekşiyi istememeleri de sonlarını getirdi. Sorumlu olan sendikadır. Ve başka hiç bir suçlu yoktur.
  • yıllarca çalışmadan para alanlar beter olsunlar,,,
  • KTHY'NIN, AYAKTA DURMASI ICIN ATANAN, GENEL ESKI MUDURU, SN. BILAL EKSI'NIN, SIRKET'TEN AYRILMASINA SEVINEN SENDIKA YONETIMI, SIRKETIN BATACAGINI HIC DUSUNMEMISTI. KENDIM ETTIM, KENDIM BULDUM.
Kıbrıs Türk Hava Yolları'nın (KTHY) uçuşlarının durdurulmasının birinci yıldönümü dolayısıyla, eski KTHY çalışanları kalabalık bir şekilde meclis salonunda bulunuyor.
 
Bazı sendika temsilcileri de destek için eski KTHY çalışanlarıyla birlikte meclise geldi.
 
Meclis birleşiminin başlamasının ardından CTP ve TDP'li milletvekilleri ayağa kalkarak izleyici locasında bulunan eski KTHY çalışanlarıyla teker teker tokalaştı.
 
CTP Milletvekili Ferdi Sabit Soyer, Arif Albayrak ve Sonay Adem, tokalaşmalarının ardından bir süre arka koltuklarda oturarak, KTHY’nin uçuşlarının durmasını protesto ettiler ve eski KTHY çalışanlarına destek verdiler. (Kıbrıs Postası)
KIBRIS'TA KTHY ZİRVESİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 7 yıl önce
yazık hala yeni şirket kurulacak diye rüya görüyorsunuz yazık ve hale sizi iflasa götüren sendikanın peşinden ayrılmıyorsunuz birde sendikatı kötülüyorsuz komik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Grev yaptıkları hergün onları biraz daha sona götürdü. Batan şirketten zam istemeleri ve sayın bilal ekşiyi istememeleri de sonlarını getirdi. Sorumlu olan sendikadır. Ve başka hiç bir suçlu yoktur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
yıllarca çalışmadan para alanlar beter olsunlar,,,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
KTHY'NIN, AYAKTA DURMASI ICIN ATANAN, GENEL ESKI MUDURU, SN. BILAL EKSI'NIN, SIRKET'TEN AYRILMASINA SEVINEN SENDIKA YONETIMI, SIRKETIN BATACAGINI HIC DUSUNMEMISTI. KENDIM ETTIM, KENDIM BULDUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000