01 Temmuz 2011, Cuma 08:53:45

"KENDİ UÇAĞIMIZLA KENDİ HOSTESİMİZLE ALTIN ÇIKARIYORUZ"

Türkiye'nin altın madeninin üzerinde oturduğunu belirten THY Genel Müdürü Kotil, "Kendi uçağımızla, kendi hostesimizle altın çıkarmaya devam edeceğiz" dedi.
  • Antalya'ya ne zaman base acacaksınız?
  • THY , KAPTAN VE HOSTES ŞİRKETİDİR, DİĞER ÇALIŞANLARIN SİNEK KADAR DEĞERİ YOKTUR.
  • havacılığın içindeki bir insan bile hostes kelımesını kullanması havacılık ve bu meslek adına ne acıdır ki işte içler acısı bır durum..bu mesleğin adı kabin memurluğudur. siz hostes dersenız sadece belırlı bır cinsi temsil edersınız dunyada bıle cabin crew yada cabin attandent olarak kullanılması uygun gorulmus ama hala havacılıgın ıcındekı havacılıgı ogrenememıs ınsanların hostes kelımesını kullanmasını kınıyorum acıkcası...senınle gurur duydum temel kotıl acıkcası gurur duydum kendını aşamamışsın her seyı aşmışsın ama...teşekkurler...
  • outsource modeli derhal uygulanmali.Do&Co gibi bir sirkete aktarilmali.Bak o zaman 5000 kisi nin Head Accountta tutulmamasi gerektigi - onemi anlasilir. Bakiniz 5 yildizli sirketlere. Kabin tamamen ayri bir sirket.. Temel yilik en az 75 milyon kar edersin.İncelesen anlarsin,!
Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Temel Kotil, özel bir televizyona yaptığı açıklamada "Türk ekonomisinin oyuncu olduğu yurtdışı pazarlar çok derin. Avrupa bizim için altın madeni. Bu büyüme liderliği önümüzdeki 5-10 yılda devam edecek." dedi. "Türkiye altın madeninin üzerinde oturuyor. Bize düşen altınları toplamak. Ekonomi büyüdükçe talep artıyor, taşıyacak yolcu sayısı da artıyor" diyen Kotil, "Filomuz her gün daha çok uçak kazanıyor. Yılsonunda yüzde 16 da yolcu sayışı artışı bekliyoruz. Ciroda büyüme hedefimiz yüzde 24" şeklinde konuştu

6 YENİ HAT AÇILACAK
Kotil söyle devam etti: " Türkiye altın madeninin üzerinde oturduğu için bizim yapmamız gereken uçak temin etmek. Bunu uçuracak ekipleri temin ediyoruz. Organik büyüme inorganikten daha iyidir. THY bugünkü büyüklüğünün bir katı daha büyürse hala altın madeninde kaynak var. Bu yıl 6 yeni hat daha açılacak, uçuş noktası 147'ye çıkacak"

ARZ KARARI ANKARA'NIN
"Biz dünyayı kapsamış oluyoruz. Uzakdoğu'da uçmadığımız ülke sayısı yalnızca dört tane. Öncelik organik büyümede, güzel fırsat çıkarsa değerlendiririz. Fırsat kolluyoruz. Kendi uçağımızla, kendi hostesimizle altın çıkarmaya devam edeceğiz" diyen Kotil şunlara vurgu yaptı: " İstanbul'a üçüncü bir havaalanı geliyor. Ben geçen Cidde'deydim. Cidde'de Atatürk Havalimanı'ndan çok daha büyük yanına iş merkezi olan bir havaalanı yapıyorlar. Filonun ağırlığı üçüncü havaalanına gidebilir." İkincil halka arz konusunda konuşan Kotil, "Yüzde 49 kamuda, 51 borsada. Bugünkü yapı bize yetiyor. Bundan sonra Ankara'nın vereceği karardır" dedi.
"KENDİ UÇAĞIMIZLA KENDİ HOSTESİMİZLE ALTIN ÇIKARIYORUZ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Misafir ~ 7 yıl önce
Antalya'ya ne zaman base acacaksınız?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
THY , KAPTAN VE HOSTES ŞİRKETİDİR, DİĞER ÇALIŞANLARIN SİNEK KADAR DEĞERİ YOKTUR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
havacılığın içindeki bir insan bile hostes kelımesını kullanması havacılık ve bu meslek adına ne acıdır ki işte içler acısı bır durum..bu mesleğin adı kabin memurluğudur. siz hostes dersenız sadece belırlı bır cinsi temsil edersınız dunyada bıle cabin crew yada cabin attandent olarak kullanılması uygun gorulmus ama hala havacılıgın ıcındekı havacılıgı ogrenememıs ınsanların hostes kelımesını kullanmasını kınıyorum acıkcası...senınle gurur duydum temel kotıl acıkcası gurur duydum kendını aşamamışsın her seyı aşmışsın ama...teşekkurler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
outsource modeli derhal uygulanmali.Do&Co gibi bir sirkete aktarilmali.Bak o zaman 5000 kisi nin Head Accountta tutulmamasi gerektigi - onemi anlasilir. Bakiniz 5 yildizli sirketlere. Kabin tamamen ayri bir sirket.. Temel yilik en az 75 milyon kar edersin.İncelesen anlarsin,!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000