20 Kasım 2009, Cuma 11:05:25

KAZAZEDE KABİN AMİRİ YURDA DÖNÜYOR

İstanbul-Amsterdam seferini yaparken Schiphol Havaalanı’na inişe geçtiği sırada kırıma uğrayan ve 9 kişinin hayatını kaybettiği THY'nin "Tekirdağ" isimli uçağında kabin amiri olarak görev yapan Figen Eren 9 ay sonra yurda dönüyor.
  • Acil şifalar..
  • sevgili kabin amirimiz figen tekraradan aramıza hoşgledin.allah bırdaha bu acıları bıze goztermesın sızler cok saygın bır iş yapmaktasınız ama yalnız bunu işin içinde olan bılıyor senın yanında olmak ısterdık ama kalbımızle senın yanındayız.teknik hatbakım müdürlüğü.
  • Neden hala bu DAKAR olayini unutamadiniz.
  • Cok buyuk gecmis olsun. Hosgeldin... Acaba olayli Dakar yatisinda gozunu kiran ve tedavi goren kabin memurumuz ne zaman doncek aramiza ?? TK

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Amsterdam uçuşunu yapan TK1951 sefer sayılı B737-800 tipi yolcu uçağı, Schiphol Havalimanı’na inişe geçtiği sırada ön rapora göre altimetre arızasının pilotları yanıltması nedeniyle düşmüştü. Yaşanan kaza sonrasında 126 yolcu ve 7 mürettebattan 9’u hayatını kaybetmişti. Kazadan yaralı olarak kurtulanlar içerinde bacağını kaybeden kabin amiri Figen Eren de vardı.

Düşen uçakta kabin amiri olarak bulunan Figen Eren, kazanın meydana geldiği 25 Şubat 2009 tarihinden bu yana Hollanda’da tedavi görüyordu. AirportHaber’in edindiği bilgilere göre; kazada bacağını kaybeden Eren’in tedavisinin tamamladığı ve bugün Türkiye’ye geleceği öğrenildi. Kaybettiği bacağının yerine protez takıldığı öğrenilen kabin amirinin çok sayıda arkadaşının karşılamaya geleceği de edinilen bilgiler arasında.

Ayrıca Figen Eren’in 9 ay sonra Türkiye’ye dönmesi şerefine, Airport Otel’de sürpriz bir parti düzenlenecek.

©AirportHaber.com

KAZAZEDE KABİN AMİRİ YURDA DÖNÜYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 9 yıl önce
Acil şifalar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
sevgili kabin amirimiz figen tekraradan aramıza hoşgledin.allah bırdaha bu acıları bıze goztermesın sızler cok saygın bır iş yapmaktasınız ama yalnız bunu işin içinde olan bılıyor senın yanında olmak ısterdık ama kalbımızle senın yanındayız.teknik hatbakım müdürlüğü.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Neden hala bu DAKAR olayini unutamadiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Cok buyuk gecmis olsun. Hosgeldin... Acaba olayli Dakar yatisinda gozunu kiran ve tedavi goren kabin memurumuz ne zaman doncek aramiza ?? TK

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000