27 Şubat 2009, Cuma 12:15:58

KAZAYA TEK DUYARLI ATLASJET ÇIKTI

Türk Hava Yolları’nın Amsterdam’da düşen uçağı diğer şirketlerimizin ne kadar duyarlı olduklarını ortaya koydu!
  • Atlas jet biz siyah kurdele çeken tek şirketiz diyorsun sen kendi kazanda ne yaptın 3 tane kabin ekibini bile unuttun kabin amiri Çağatay ın resmini yaka razetine bastırmadın ailesine baş sağlığına gitmedin şov yapacağına geçmişindeki lekeyi temizlemeye çalış
  • ARKADAŞLAR,OLAY SİTEYE KONAN SİYAH BİR KURDELAYA KALMIŞSA ,VE BU DÜŞÜNCEDEYSEK VAH HALİMİZE.ESAS OLAY BÖYLE BİR KAZADA ARKADAŞLARIMIZI KAYBETTİK.ONLAR İÇİN NE YAPABİLİRİZİ DÜŞÜNMEMİZ GEREKİRKEN KURDELADA KALMIŞIZ.BENDE BU KURDELALI ŞİRKETTE ÇALIŞAN ELEMANIM.ŞİMDİ SORAYIM BAKALIM.ACABA ATLASJET İN UÇAĞI DÜŞTÜĞÜNDE AİRPORT HABER OLARAK SİZ KURDELA KOYMUŞ MUYDUNUZ?BEN HATIRLAYAMADIMDA...
  • bravo airporthaber.. habercilik yapıyorsunuz cidid ciddi.. medyanın sizi ornek alması gerek bazı konularda..
  • hakikaten yaa! Bu çok ayıp. Nasıl bant çekmezsiniz. Bir çekseniz şu bantı kaza maza kalmıyacak. Ölmüşler dirilecek. Özellikle bu konuyu ilk haber yapan airporthaberin okuyucusuna çok büyük bir hizmetidir bu haber.Ölenler için ne büyük bir hizmettir sitesine siyah bant çekmek. Ölenler için en büyük acılı gösterisini kim yapacak bakalım yarışması. Mesela cenazeler geldiğinde onlara doğru kim en hızlı koşacak. Acaip zevkli ya düşündükçe birşey yaratıyorum, ne zekiyim. Kimsenin aklına uçak kazası ile benimkinden daha ilginç haberler yapmak gelmiyor.

Türk Hava Yolları’nın 1951 sefer sayılı 737–800 uçağı, 2 gün önce Amsterdam’ın Schiphol Havalimanı’nda inişe geçtiği sırada düşmüş ve 9 kişi hayatını kaybetmişti.

Kazanın ardından Atlasjet hariç diğer havayolu şirketlerimiz ve havacılık sektörünün önemli şirketlerinin resmi sitelerinde yas anlamına gelen siyah kurdele ya da bant olmaması dikkat çekti.

Yaşanan elim kazada tüm şirketler üzüntülerini dile getirmiş ve başsağlığı dileklerinde bulunmuştu. Ancak şirketlerin resmi sitelerinde üzüntülerini ifade eden ve yas anlamına da gelen siyah bant ya da kurdele olmaması samimi olup olmadıkları konusunda akıllarda soru işareti bıraktı.

Özellikle TÖSHİD ve bugün yaptığı basın toplantısında THY'yi resmen topa tutan Hava-İş'in internet sitelerinde de siyah bant olmaması daha dikkat çekici bulundu.

İşte o şirketler ve internet siteleri:

Atlasjet

Çelebi

İZair

Onur Air

Pegasus Havayolları

Saga

SunExpress

TAV

TÖSHİD

Hava-İş

KAZAYA TEK DUYARLI ATLASJET ÇIKTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Misafir ~ 9 yıl önce
Atlas jet biz siyah kurdele çeken tek şirketiz diyorsun sen kendi kazanda ne yaptın 3 tane kabin ekibini bile unuttun kabin amiri Çağatay ın resmini yaka razetine bastırmadın ailesine baş sağlığına gitmedin şov yapacağına geçmişindeki lekeyi temizlemeye çalış

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ARKADAŞLAR,OLAY SİTEYE KONAN SİYAH BİR KURDELAYA KALMIŞSA ,VE BU DÜŞÜNCEDEYSEK VAH HALİMİZE.ESAS OLAY BÖYLE BİR KAZADA ARKADAŞLARIMIZI KAYBETTİK.ONLAR İÇİN NE YAPABİLİRİZİ DÜŞÜNMEMİZ GEREKİRKEN KURDELADA KALMIŞIZ.BENDE BU KURDELALI ŞİRKETTE ÇALIŞAN ELEMANIM.ŞİMDİ SORAYIM BAKALIM.ACABA ATLASJET İN UÇAĞI DÜŞTÜĞÜNDE AİRPORT HABER OLARAK SİZ KURDELA KOYMUŞ MUYDUNUZ?BEN HATIRLAYAMADIMDA...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bravo airporthaber.. habercilik yapıyorsunuz cidid ciddi.. medyanın sizi ornek alması gerek bazı konularda..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
hakikaten yaa! Bu çok ayıp. Nasıl bant çekmezsiniz. Bir çekseniz şu bantı kaza maza kalmıyacak. Ölmüşler dirilecek. Özellikle bu konuyu ilk haber yapan airporthaberin okuyucusuna çok büyük bir hizmetidir bu haber.Ölenler için ne büyük bir hizmettir sitesine siyah bant çekmek. Ölenler için en büyük acılı gösterisini kim yapacak bakalım yarışması. Mesela cenazeler geldiğinde onlara doğru kim en hızlı koşacak. Acaip zevkli ya düşündükçe birşey yaratıyorum, ne zekiyim. Kimsenin aklına uçak kazası ile benimkinden daha ilginç haberler yapmak gelmiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000