05 Mart 2009, Perşembe 09:53:03

KAZADA HAYATINI KAYBEDENLER İÇİN TÖREN DÜZENLENECEK

Hollanda’da yaşanan Türk Hava Yolları uçağının kırıma uğramasının ardından elim kazada hayatını kaybedenler için anma töreni düzenlenecek.
  • sendıka atese benzın dokmekle mesgul atılay efendı yanlıs adımlar atıyor her zamanki gibi olan yine personele olacak
  • bence thy i son görecekler
  • Bu tören tarihi günler öncesinden belliydi.. Yani dünkü açıklamalarla bir bağlantısı yok arkadaşlar.
  • Sn yönetici , sendkamız ve çalışma arkadaşlarmım. Üzücü kaza nedeniyle vefat eden ekibimize ve yolcularımıza Allahtan rahmet ailelerine, işveren ve sendıkamıza başsağlığı diliyorum. Çalışma barışımızı bozan bizleri huzursun eden sn yönetici ve sn sendika yetkililerini de lutfen uzlaşı içerisinde artık personellerine sahip çıkmaya davet ediyorum. Çalışan ne işyeri ne de sendikasız olamaz . Bizler bu şirketi seviyor ve başarıları ile onur duyuyoruz. THY nin buyükselişinde bizim özverimiz ve çalışmamızın göz ardı edilmemesini ümid ediyoruz. ARTIK ÇALIŞMA BARIŞINI VE HUZURUMUZU VE THY BİZE GERİ VERİN BİZLER BU ŞİRKETİ SEVİYORUZ. SAYGILARIMLA

Yapılan açıklamaya göre 7 Mart, Cumartesi günü bir anma töreni düzenlenecek, törene devlet yetkilileri, Haarlemmermeer belediye başkanı, Boeing yetkilileri, kazadan sonra müdahale eden ilk yardım ekiplerinin yanı sıra kazazedelerin aileleri ve yakınları katılabilecek.

Ayrıca törene kazada hayatini kaybeden 9 yolcunun da aileleri ile yakınları Türkiye’den ve Amerika’dan katılacak.

Türk Hava Yolları adına törene kimlerin katılacağı hakkında ise henüz kesin bir bilgi yok.

Schiphol Havalimanı’nda hangar içerisinde yapılacak olan anma töreninin Cumartesi günü saat 13:00’da başlayacağı öğrenildi.

© Airporthaber.com Avrupa

KAZADA HAYATINI KAYBEDENLER İÇİN TÖREN DÜZENLENECEK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 9 yıl önce
sendıka atese benzın dokmekle mesgul atılay efendı yanlıs adımlar atıyor her zamanki gibi olan yine personele olacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bence thy i son görecekler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bu tören tarihi günler öncesinden belliydi.. Yani dünkü açıklamalarla bir bağlantısı yok arkadaşlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sn yönetici , sendkamız ve çalışma arkadaşlarmım. Üzücü kaza nedeniyle vefat eden ekibimize ve yolcularımıza Allahtan rahmet ailelerine, işveren ve sendıkamıza başsağlığı diliyorum. Çalışma barışımızı bozan bizleri huzursun eden sn yönetici ve sn sendika yetkililerini de lutfen uzlaşı içerisinde artık personellerine sahip çıkmaya davet ediyorum. Çalışan ne işyeri ne de sendikasız olamaz . Bizler bu şirketi seviyor ve başarıları ile onur duyuyoruz. THY nin buyükselişinde bizim özverimiz ve çalışmamızın göz ardı edilmemesini ümid ediyoruz. ARTIK ÇALIŞMA BARIŞINI VE HUZURUMUZU VE THY BİZE GERİ VERİN BİZLER BU ŞİRKETİ SEVİYORUZ. SAYGILARIMLA

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000