18 Aralık 2009, Cuma 09:30:31

KARLITEKİN'İN HESABI KAPATILDI

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Candan Karlıtekin’in 2010 yılında görevinden istifa edeceğini açıklaması sektöre bomba gibi düştü.
  • bu işte karlıtekin'in ağzını bağlayan bazı şeyler var,belki ortaya çıkar belki çıkmaz,ama göreceksiniz fazla konuşamayacak,neden acaba.düşünün bakalım...
  • Ektigini bicersin, geldigin gibi gidersin...
  • anadolu jet i hangi kuyumcuya satacaklarına karar verememişler. yoları bu yüzen ayrılmıştır
  • Uçağa geldiğinde bize bir selam dahi vermemişti kendileri... sonra hak helalliğinden bahsediyor. Yanlışların oldu Karlıtekin. Benim hakkım helal olsun ama sende yanlışlarını bil.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Candan Karlıtekin, dün kendi imzasıyla gönderdiği basın bildirisinde istifasını açıklamıştı.

Kendi prensipleri doğrultusunda artık THY’de çalışma imkânı bulamayacağı için 01 Ocak 2010 tarihinden itibaren görevden ayrılacağını açıklayan Karlıtekin’in THY’de kullandığı mail adresinin bugün itibariyle iptal edildiği öğrenildi.

Mail hesabının, görevi bıraktığını açıklamasının hemen ertesi gününde iptal edilmesi dikkat çekti.

KARLITEKİN'İN HESABI KAPATILDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Misafir ~ 8 yıl önce
bu işte karlıtekin'in ağzını bağlayan bazı şeyler var,belki ortaya çıkar belki çıkmaz,ama göreceksiniz fazla konuşamayacak,neden acaba.düşünün bakalım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ektigini bicersin, geldigin gibi gidersin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
anadolu jet i hangi kuyumcuya satacaklarına karar verememişler. yoları bu yüzen ayrılmıştır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Uçağa geldiğinde bize bir selam dahi vermemişti kendileri... sonra hak helalliğinden bahsediyor. Yanlışların oldu Karlıtekin. Benim hakkım helal olsun ama sende yanlışlarını bil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000