14 Temmuz 2012, Cumartesi 11:21:40

KARLITEKİN'İN ACI GÜNÜ

THY eski Yönetim Kurulu Başkanı Candan Karlıtekin'in babası Şaban Karlıtekin hayatını kaybetti.
  • Taziye mesajı yazan ya da yazıyla ifade etmese de kalben benzer duyguları taşıyan dostlara şükranlarımı sunuyorum. Ölüm giden'e vuslattır, kalan'a ibret. Hepinize ve sevdiklerinize Yüce Allah'tan hayırla, bereketle, sıhhat ve afiyetle bezenmiş uzun ömürler vermesini diliyorum. Saygı ve sevgi ile..
  • Candan Bey, Merhuma Allah Rahmet ve Mağrifet eylesin,geride kalanlara sabır versin. Dinçer AKTAŞ
  • Hayat bir çiçek gibi açıp sonra solarken zaman su gibi akıp gidiyor ve o acılı gün geldiğinde üzüntüler hakim geliyor.Merhum ‘a Allahtan rahmet sizlerede sabırlar dilerim.Mekanı cennet günahları af olsun.
  • Ölümlü dünya.Başınız sag olsun.ALLAH Sabırlar versin.Sizi yetiştiren Babanızın yattıgı yer CENNET olsun.ALLAH rahmet eylesin.

THY eski Yönetim Kurulu Başkanı Candan Karlıtekin'in babası bugün Eyüp Camii'nde kılınacak ikindi namazından sonra toprağa verilecek.

Airporthaber ailesi olarak merhuma Allah'tan rahmet başta Candan Karlıtekin olmak üzere yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Airporthaber.com

KARLITEKİN'İN ACI GÜNÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Candan Karlıtekin ~ 6 yıl önce
Taziye mesajı yazan ya da yazıyla ifade etmese de kalben benzer duyguları taşıyan dostlara şükranlarımı sunuyorum. Ölüm giden'e vuslattır, kalan'a ibret. Hepinize ve sevdiklerinize Yüce Allah'tan hayırla, bereketle, sıhhat ve afiyetle bezenmiş uzun ömürler vermesini diliyorum. Saygı ve sevgi ile..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ALLAH RAHMET EYLESİN. ~ 6 yıl önce
Candan Bey, Merhuma Allah Rahmet ve Mağrifet eylesin,geride kalanlara sabır versin. Dinçer AKTAŞ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
basın sagolsun ~ 6 yıl önce
Hayat bir çiçek gibi açıp sonra solarken zaman su gibi akıp gidiyor ve o acılı gün geldiğinde üzüntüler hakim geliyor.Merhum ‘a Allahtan rahmet sizlerede sabırlar dilerim.Mekanı cennet günahları af olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Başınız SAGOLSUN ~ 6 yıl önce
Ölümlü dünya.Başınız sag olsun.ALLAH Sabırlar versin.Sizi yetiştiren Babanızın yattıgı yer CENNET olsun.ALLAH rahmet eylesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000