08 Haziran 2014, Pazar 23:04:18

KARAÇİ HAVAALANI'NDA ÇATIŞMA ÇIKTI, THY UÇAĞI GERİ DÖNDÜ

Karaçi Havaalanı'na saldırı sonrası Türk Hava Yolları'nın Karaçi'ye giden uçağı İstanbul'a geri döndü.
  • Yok kaptanım o yorumu yapan ben değilim , 3gün önce ordaydık Doğru ama yazan fo arkadaş bigün öncesi yada sonrasında orda olsa gerek :)
  • Gecen sene Bagdat operasyonu bittikten sonra Bagdat havalimaninda bomba patlamisti , bu sene de Karachi operasyonu bittikten sonra bu silahli saldiri oldu .. Sansa bak.. Corendon bu isleri iyi biliyor ;)) seneye Sierra Leone veya Demokratik Kongo da yati olsun (Kongo'yu Tailwind birakirsa tabi ;))
  • Zaten gereksiz bir sefer iptal edilse ne olur sanki, Emirates günde alti sefer yapiyor, bizimkiler haftada üc yada dört sefer yapiyor yanlis bilmiyorsam. iptal olsa ne olur olmasa ne olur! Ucaklarin boyutlarini hic konusmuyorum bile, karsilastirilamaz bir fark zaten!!
  • Öncelikle yolcuya: uçan yolcular çıkış harç pulunu tekrar kullanabiliyor. Uçak kaçırma suruöunda da bu oluyor. Free shop konusuna gelince burada bir boşluk var ve yolcular free shoptan faydalanabiliyor. Ekip sayısını soran arkadaş evet karaçide yatan şuan 4 kabin 2 kokpit var ve orda yatmaya devam edecekler ne yazık ki

Pakistan'ın Karaçi kentindeki Cinnah Uluslararası Havalimanı'na düzenlenen silahlı saldırıda, ilk belirlemelere göre 5 güvenlik görevlisi öldü, çatışma sürüyor.

Karaçi Havaalanı'nda yaşanan olay sonrası havaalanı uçuşlara kapatıldı. Türk Hava Yolları'nın bu akşam saat 20.30'da İstanbul'dan Karaçi'ye hareket eden TC-JHU tescilli Boeing 737-800 tipi yolcu uçağı geri dönme kararı aldı.

Henüz Türkiye hava sahasını terketmeden uçak İstanbul'a geri döndü. Öte yandan Türk Hava Yolları resmi internet sitesi üzerinden yarın yapılacak Karaçi seferinin de iptal olduğunu duyurdu.

TarihUçuş NoKalkış HavalimanıKalkış Saati Varış HavalimanıVarış Saati 
08.06.2014TK708IST20:30KHI03:55
09.06.2014TK709KHI05:40IST09:35
 

 

KARAÇİ HAVAALANI'NDA ÇATIŞMA ÇIKTI, THY UÇAĞI GERİ DÖNDÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Özgür ~ 4 yıl önce
Yok kaptanım o yorumu yapan ben değilim , 3gün önce ordaydık Doğru ama yazan fo arkadaş bigün öncesi yada sonrasında orda olsa gerek :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sansa bak ~ 4 yıl önce
Gecen sene Bagdat operasyonu bittikten sonra Bagdat havalimaninda bomba patlamisti , bu sene de Karachi operasyonu bittikten sonra bu silahli saldiri oldu .. Sansa bak.. Corendon bu isleri iyi biliyor ;)) seneye Sierra Leone veya Demokratik Kongo da yati olsun (Kongo'yu Tailwind birakirsa tabi ;))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Zaten gereksiz bir sefer iptal edilse ne olur sanki, Emirates günde alti sefer yapiyor, bizimkiler haftada üc yada dört sefer yapiyor yanlis bilmiyorsam. iptal olsa ne olur olmasa ne olur! Ucaklarin boyutlarini hic konusmuyorum bile, karsilastirilamaz bir fark zaten!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yasas ~ 4 yıl önce
Öncelikle yolcuya: uçan yolcular çıkış harç pulunu tekrar kullanabiliyor. Uçak kaçırma suruöunda da bu oluyor. Free shop konusuna gelince burada bir boşluk var ve yolcular free shoptan faydalanabiliyor. Ekip sayısını soran arkadaş evet karaçide yatan şuan 4 kabin 2 kokpit var ve orda yatmaya devam edecekler ne yazık ki

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000