20 Şubat 2015, Cuma 14:10:17

KAR YAĞDI ŞİRKETLER ZARAR ETTİ

İstanbul’da hayatı felç eden kar yağışı sırasında uçak seferlerinin iptal edilmesiyle birlikte havayolu şirketleri milyonlarca lira zarar etti.
  • İyi günler malesef LTBA da DHMİ karla mücadelede sınıfta kaldı şirketlerde bundan dolatı büyük zarar etti GEN MÜD SAYIN BİRDAL BUNUN CEZASINI ÖDEMELŞ VE GÖREVDEN ALINMALI
  • Vah vahhh..para toplayalım aramızda..
  • Her kafadan ses geliyor. Bir düşünün sanki bir tek bizdemi yaşanıyor. Sanki Avrupa ayda Amerika da yaşanmıyor. Bazı yorumlar çok düşüncesizce Yapılıyor. Elbette daha iyi planlama ve organize olmak gerekli. İşin o tarafı muhakkak ona lafım yok.
  • DELİKAN3461 birde şu merkezciler varya merkezciler hak hukuk adalet kavramı olmıyan merkezciler herkeze eşit davranmak yerine ayrımcılık yapıyorlar Ramp merkezcileri dikkatine biraz insaf biraz merhamet ve kalbinizin sesini dinleyin bu uçak boşaltma ve yükleme uşini sadece ve sadece plas ekipler yapmıyor bu işi sadece vekil posta başları yapmıyor içinizde birtane art niyeti olmıyan kişi var oda adam fibi adam ramp merkez metin bey örnek alınacak kişi saygılar Plas ekip çalışanı

İstanbul’da hayatı felç eden kar yağışı sırasında uçak seferlerinin iptal edilmesiyle birlikte havayolu şirketleri milyonlarca lira zarar etti. 8 bin yolcusunu otellerde ağırlayan THY, 65 bin yolcusuna da havalimanında ikram dağıttı.

İstanbul’da üç gün etkili olan kar yağışı en çok hava trafiğini etkiledi. Kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle uçakların kalkamaması ve havayolu şirketlerinin seferlerini iptal etmesi nedeniyle yolcuların mağduriyetinin yanı sıra hava yolu şirketleri de milyonlarca lira zarar etti. Havayolu şirketleri üç günde binlerce seferini iptal etti.

THY 8 BİN YOLCUSUNU OTELLERDE AĞIRLADI

Kar yağışının etkili olduğu üç gün içinde Türk Hava Yolları binden fazla seferini iptal etti. İptal ettiği seferlerden dolayı uçuramadığı yolcularından yaklaşık 8 binini otellerde ağırlayan THY, Atatürk Havalimanı’nda yaklaşık 65 bin yolcusuna da ikram dağıttı. THY otellerde yer kalmayınca mağdur olmaması için yolcularını gece Atatürk Havalimanı’ndaki konferans salonları ve iç hatlar CIP salonunda ağırladı. THY yetkilileri Atatürk Havalimanı’nda ağırladığı yolcularının tüm ihtiyaçlarıyla tek tek ilgilendi.

KAR OTELLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Kar yağışı nedeniyle uçamayan hava yolu şirketleri yolcularına dağıttığı ikramlarla yiyecek içecek şirketlerini mutlu etti. Ayrıca yolcularını otellerde ağırlayan şirketler İstanbul’da otel işletmecilerinin yüzünü güldürdü. Uçak yolcuları nedeniyle İstanbul’da tüm oteller doldu. Türk Hava Yolları yolcularını ağırlamak için İstanbul içinde ki oteller dolunca Silivri ve Çatalca’da bulunan otellere gönderdi. Bu arada Atatürk Havalimanı’nda yiyecek içecek şirketleri yolculara yemek yetiştirmekte zorlandı. Kısa sürede yaklaşık bir aylık cirolarına ulaşan şirket satışlardan memnun.

KAR YAĞDI ŞİRKETLER ZARAR ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
İyi günler malesef LTBA da DHMİ karla mücadelede sınıfta kaldı şirketlerde bundan dolatı büyük zarar etti GEN MÜD SAYIN BİRDAL BUNUN CEZASINI ÖDEMELŞ VE GÖREVDEN ALINMALI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Vah vahhh..para toplayalım aramızda..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Her kafadan ses geliyor. Bir düşünün sanki bir tek bizdemi yaşanıyor. Sanki Avrupa ayda Amerika da yaşanmıyor. Bazı yorumlar çok düşüncesizce Yapılıyor. Elbette daha iyi planlama ve organize olmak gerekli. İşin o tarafı muhakkak ona lafım yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
DELİKAN3461 birde şu merkezciler varya merkezciler hak hukuk adalet kavramı olmıyan merkezciler herkeze eşit davranmak yerine ayrımcılık yapıyorlar Ramp merkezcileri dikkatine biraz insaf biraz merhamet ve kalbinizin sesini dinleyin bu uçak boşaltma ve yükleme uşini sadece ve sadece plas ekipler yapmıyor bu işi sadece vekil posta başları yapmıyor içinizde birtane art niyeti olmıyan kişi var oda adam fibi adam ramp merkez metin bey örnek alınacak kişi saygılar Plas ekip çalışanı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000