26 Aralık 2015, Cumartesi 12:21:18

Kaptan Çakıcı 'Havada Kalan Sorular'ı imzalayacak

Türk Hava Yolları Uçuş Eğitim eski Başkanı Kaptan pilot Menderes Çakıcı, “Havada Kalan Sorular” adındaki kitabını imzalayacak.
  • Menderes kaptanımızn eline,yüreğine sağlık başarılarının devamını diliyorum.
  • Menderes kaptanla 28 aralık salı günü danışmak şerefine nail oldum,güzel insan ömür boyu sağlık ve Mutlu günler dilerim tabii sevdiklerinle beraber....
  • Dürüstlük arkadaşının hakına saygıyla başlar.777 ilk geçenler kimlerin hakkını yedi ?Dürüstlükmüş.....
  • Uçuş eğitim başkanı Sedat şekercide ODTÜ Matematik mezunudur. Koltuğun asla değiştirmediği ender insanlardandır. adamdiyorsunuz ya işte . Menderes kaptanda iyi insandır .Adam rumuzuyla yazan arkadaş kimin yalakası .atıp tutmuş insanları karalamak ne kadar kolay.

Türk Hava Yolları (THY) Uçuş Eğitim eski Başkanı kaptan pilot Menderes Çakıcı, "Havada Kalan Sorular" isimli kitabını imzalıyor.

26 yılını gökyüzünde geçiren THY Boeing 777 filosu kaptanlarından Menderes Çakıcı, hem havacılık meraklıları hem de uçakla seyahat edenlerin ilgisini çekecek bir kitap hazırladı. Yıllarını havacılığa veren kaptan pilot Çakıcı, uçuş sırasında yolcuların en çok merak ettikleri ve uçuş ekiplerine yönelttikleri soruları bir kitapta topladı ve hepsine tek tek açıklama getirdi.

Kaptan Çakıcı, 28 Aralık Pazartesi günü saat 12.00 ve 17.00 arası Gençofis Pilot Dünyasında "Havada Kalan Sorular" isimli kitabını hayranlarına imzalayacak.

KAPTAN PİLOT MENDERES ÇAKICI KİMDİR?

1965 Ankara doğumlu olan Menderes Çakıcı, 1988 yılında ODTÜ Uçak Mühendisliği’nden mezun oldu. THY’nin pilot eğitimi için yurtdışına gönderilen Çakıcı, eğitim sonrası ikinci pilot olarak uçmaya başladı. Bugüne kadar Boeing 727, 737, RJ 70/100, Airbus 319-320-321 ve Boeing 777 tipi uçaklarda uçtu. Evli ve iki çocuk babası olan Çakıcı, halen Boeing 777 uçaklarında kaptan pilotluk ve uçuş kontrol öğretmeni olarak görev yapıyor.

Kaptan Çakıcı 'Havada Kalan Sorular'ı imzalayacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (40)

Thy ~ 3 yıl önce
Menderes kaptanımızn eline,yüreğine sağlık başarılarının devamını diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Selim Koç ~ 3 yıl önce
Menderes kaptanla 28 aralık salı günü danışmak şerefine nail oldum,güzel insan ömür boyu sağlık ve Mutlu günler dilerim tabii sevdiklerinle beraber....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adam a ~ 3 yıl önce
Dürüstlük arkadaşının hakına saygıyla başlar.777 ilk geçenler kimlerin hakkını yedi ?Dürüstlükmüş.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gökdeniz ~ 3 yıl önce
Uçuş eğitim başkanı Sedat şekercide ODTÜ Matematik mezunudur. Koltuğun asla değiştirmediği ender insanlardandır. adamdiyorsunuz ya işte . Menderes kaptanda iyi insandır .Adam rumuzuyla yazan arkadaş kimin yalakası .atıp tutmuş insanları karalamak ne kadar kolay.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000