03 Mart 2014, Pazartesi 09:59:01

KABİN MEMURLARININ TAZELEME EĞİTİMİ BAŞLIYOR

Türk Hava Yolları tarafından 29 Mayıs 2012’deki eyleme katıldıkları gerekçesiyle işten çıkarılan ve geçtiğimiz haftalarda işe dönmeleri sağlanan kabin memurları, bugün eğitim programına başlayacak.
  • Hayirlisi olsun nice safe ve comfortable ucuslar
  • Bunlarin yuzunden millet deli gibi uctu,ucuslarda beynimizi yiyolardi,sirketi begenmiyolardi,nolldu acmi kaldiniz ,geri dondunuz.
  • Herkes icin hayirlisi olsn
  • Hayirli olsun tekrardan darisi benim basima insallah.

Hava-İş Sendikası’nda yönetimin değişmesi ile birlikte işe dönüşleri sağlanan 305 THY çalışanı resmi prosedürleri tamamlıyor. 23 kabin memuru haricinde o dönem işten çıkarılanların tamamı sağlık raporlarını teslim etti. Uçuşa elverişli olan kabin ekipleri bugün Uçuş Eğitim Müdürlüğü’nde eğitim programına katılacak. Yaklaşık iki hafta boyunca tazeleme eğitimi alacak olan kabin ekipleri, neredeyse iki yıl aradan sonra gökyüzüne yeniden dönmüş olacak.

Bilindiği gibi THY, 29 Mayıs 2012’de Hava-İş Sendikası’nın havacılık sektöründe grev hakkının yasaklamasına yönelik girişimleri protesto etme çağrısına katılan ve uçuşa gitmeyen 305 çalışanının işine son vermişti. Birçok kesimden 305 personelin geri dönmesi için girişimlerde bulunulsa da THY bu konuda geri adım atmamış, sözkonusu personellerin geri dönüşü Hava İş Sendikası’nda yönetim değişikliği sonrası mümkün olmuştu. Ancak 23 kabin memuru, bu süreçte darp olaylarına karıştıkları ve yönetim aleyhtarı tutumları gerekçesiyle işe alınmamıştı. 

©AirportHaber.com ÖZEL

KABİN MEMURLARININ TAZELEME EĞİTİMİ BAŞLIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Dutchlady ~ 4 yıl önce
Hayirlisi olsun nice safe ve comfortable ucuslar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bunlarin yuzunden millet deli gibi uctu,ucuslarda beynimizi yiyolardi,sirketi begenmiyolardi,nolldu acmi kaldiniz ,geri dondunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Herkes icin hayirlisi olsn

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Hayirli olsun tekrardan darisi benim basima insallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000