05 Temmuz 2008, Cumartesi 07:45:52

İzmirliler Anadolujet'e tepkili

THY Ankara-İzmir seferlerini kaldırıp bu güzergâha Anadolujet’le uçuş gerçekleştirmeye başlaması tartışmalara yol açmaya devam ediyor...
  • Pardon ama,izmir - ankara arası uçuşta neden VIP veya Bussiness hizmet bekler bizim toplumumuz anlamamışımdır,ayrıca uygun rakama bilet alırken şikayet edilöiyor ama nedense uçak içi yapılan ikram servisleri için şikayet ediliyor,çok ayıp çokkkkkk,,bizim toplumumuza zaten birşeyi kabul ettirmek çok zor,çünkü türk toplumunun çoğunluğu sonradan görme,havacılık sektörünü bu kadar ayaklar altına kimsenin almaya hakkı yok..
  • Kalitesizliği savunan arkadaşlar olayı iyicene aşağıya çekiyorlar.Değişik rumuzlar ile aynı savunma tekrarlanıyor.THY bileti alan bir yolcu neden ikinci hatta üçüncü sınıf şartlarda uçsun.Ben THY yım diyorsun yolcu bağırınca Ben Anadolujetim diyorsun.Tüm şikayetler doğrudur.Düşünce doğru olsa da sistem hatalıdır.Böyle aniden başlanırsa.Böyle tepki alınır.
  • Yorum yaparken her iki açıdan bakmayı ne zaman öğreneceğiz?? siz istanbuldan uçan businesslerin doluluk oranlarını biliyor musunuzda izmir de yaşayan insanlarınkine ahkam kesiyorsunuz. çok istiyorsanız verelim anadolu jetinizi siz uçun istanbuldan, biz izmirden thy ile uçalım.insanların anlamadığı yapılan ayrımcılık. eğer tüm türkiye de anadolu jet uygulamasını başlatırsanız tamam, ama sadece bir şehirde (istanbul-izmir-ankara farketmez) böyle yaparsanız bu vatandaşa haksızlıktır, eşitsizliktir. hem kime ne ki ister business ta uçar ister ekonomide, ister duşlu uçakta, parası olanda olmayanda başkasına hesap verecek değil.insanlara seçim hakkı verilmelidir.konu eşitsizliktir. ben de business da uçamıyorum ama bu hak ben uçamıyorum diye başkasından alınamaz.hizmet kalitesizliğini tartışmaya bile gerek yok...
  • Hem para vermiyorlar hem de duşlu uçak istiyorlar.

THY Ankara-İzmir seferlerini kaldırıp bu güzergâha Anadolujet’le uçuş gerçekleştirmeye başlaması tartışmalara yol açıyor.

 

İzmirliler bu duruma tepkili. Öyle ki şikâyetler artık liste haline bile geldi. İşte İzmirlilerin Anadolujet şikâyetleri;

 

Sık sık rötar yaşanıyor seferler aksıyor

Uçaklar eski koltuk araları dar ‘fazla yolcu taşınsın’ diye uçaklara orjinalinden fazla 20 koltuk eklenmiş. Yolcular seyahat boyunca zorluk çekiyor.

THY bileti kesiliyor ama Anadolujet’le uçuluyor. Fiyatlar rezervasyona göre THY’de 69 ile 199 YTL arasasındaydı. Anadolujet’te ise 29 ile 129 YTL arasında.

VIP hizmet ve Business class yok. İkram olarak da sadece su ve kek veriliyor…

İzmirliler Anadolujet'e tepkili

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

alarasimena ~ 10 yıl önce
Pardon ama,izmir - ankara arası uçuşta neden VIP veya Bussiness hizmet bekler bizim toplumumuz anlamamışımdır,ayrıca uygun rakama bilet alırken şikayet edilöiyor ama nedense uçak içi yapılan ikram servisleri için şikayet ediliyor,çok ayıp çokkkkkk,,bizim toplumumuza zaten birşeyi kabul ettirmek çok zor,çünkü türk toplumunun çoğunluğu sonradan görme,havacılık sektörünü bu kadar ayaklar altına kimsenin almaya hakkı yok..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ipek320 ~ 10 yıl önce
Kalitesizliği savunan arkadaşlar olayı iyicene aşağıya çekiyorlar.Değişik rumuzlar ile aynı savunma tekrarlanıyor.THY bileti alan bir yolcu neden ikinci hatta üçüncü sınıf şartlarda uçsun.Ben THY yım diyorsun yolcu bağırınca Ben Anadolujetim diyorsun.Tüm şikayetler doğrudur.Düşünce doğru olsa da sistem hatalıdır.Böyle aniden başlanırsa.Böyle tepki alınır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tarafsız ~ 10 yıl önce
Yorum yaparken her iki açıdan bakmayı ne zaman öğreneceğiz?? siz istanbuldan uçan businesslerin doluluk oranlarını biliyor musunuzda izmir de yaşayan insanlarınkine ahkam kesiyorsunuz. çok istiyorsanız verelim anadolu jetinizi siz uçun istanbuldan, biz izmirden thy ile uçalım.insanların anlamadığı yapılan ayrımcılık. eğer tüm türkiye de anadolu jet uygulamasını başlatırsanız tamam, ama sadece bir şehirde (istanbul-izmir-ankara farketmez) böyle yaparsanız bu vatandaşa haksızlıktır, eşitsizliktir. hem kime ne ki ister business ta uçar ister ekonomide, ister duşlu uçakta, parası olanda olmayanda başkasına hesap verecek değil.insanlara seçim hakkı verilmelidir.konu eşitsizliktir. ben de business da uçamıyorum ama bu hak ben uçamıyorum diye başkasından alınamaz.hizmet kalitesizliğini tartışmaya bile gerek yok...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
apron kedisi ~ 10 yıl önce
Hem para vermiyorlar hem de duşlu uçak istiyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000