27 Aralık 2009, Pazar 17:30:11

İtalya'da THY arızası!

Türk Hava Yolları'nın Roma-İstanbul seferini yapacak uçağı İtalya'da arızalandı.
  • parası senin cebinden cıkmıyor tabi senin araban arızalanınca italyadan alırsın..
  • Bayrak taşıyıcımız olan Türk Hava Yolları'nı bu kadar eleştirmek niye ? Uçak bu ya arızalanmaz diye birşey yok bu havacılık aleminde. A380 bile arızalanıyor , 738 neden arızalanmasın ! Lütfen yapıcı eleştiriler yapalım. THY bu olayda doğal olanı yapmıştır.
  • Sürekli buraya yazılıyor. Daha önce olmayan herşey olmaya başladı. Birileri THY na el atsa fena olmayacak. Olmuyor işte zorlamanın bir anlamı yok.
  • thy yönetimiyle sorunu var diye ipini koparan bayrak taşıyıcı şirketimizi yerden yere vuruyo. biraz da bilgili olsak ahh ahh. adam hem cahil hem de amacı thy yi eleştirmek olduğu için sadece bunu yapıyo. ne yazıkki site de bu tarz insanlar çok var.

THY yetkililerinden alınan bilgiye göre, THY'nin dün Roma'dan Atatürk Havalimanı'na saat 21.30'da varması gereken TK 1864 sefer sayılı Boeing 737-800 tipi yolcu uçağında teknik bir arıza meydana geldi.

Arıza nedeniyle yolcular Roma'da kalırken, arıza yapan parçanın değişmesi için İstanbul'dan uçakla yenisi gönderildi.

Uçağın, arızalı parçanın değiştirilmesinden sonra İstanbul'a hareket edeceği bildirildi.

CNN Türk

İtalya'da THY arızası!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 9 yıl önce
parası senin cebinden cıkmıyor tabi senin araban arızalanınca italyadan alırsın..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bayrak taşıyıcımız olan Türk Hava Yolları'nı bu kadar eleştirmek niye ? Uçak bu ya arızalanmaz diye birşey yok bu havacılık aleminde. A380 bile arızalanıyor , 738 neden arızalanmasın ! Lütfen yapıcı eleştiriler yapalım. THY bu olayda doğal olanı yapmıştır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sürekli buraya yazılıyor. Daha önce olmayan herşey olmaya başladı. Birileri THY na el atsa fena olmayacak. Olmuyor işte zorlamanın bir anlamı yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
thy yönetimiyle sorunu var diye ipini koparan bayrak taşıyıcı şirketimizi yerden yere vuruyo. biraz da bilgili olsak ahh ahh. adam hem cahil hem de amacı thy yi eleştirmek olduğu için sadece bunu yapıyo. ne yazıkki site de bu tarz insanlar çok var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000