31 Mayıs 2012, Perşembe 14:11:26

İŞTEN ÇIKARTMALAR TEKNİĞE SIÇRADI

Türk Hava Yolları çalışanlarının başlattığı eyleme destek veren THY Teknik A.Ş’den de işten çıkartmalar başladı. İş akitlerinin feshedilmesine devam edileceği iddia ediliyor.
  • 2 milyon euro baslıgı ile yazan kisiye itafen bu b kapısındaki araclar icin zorunamı gitti sana ne sen isini yap yoksa o b kapısının önünde olman an meselesi kim oldugun ise bilindigindir.
  • teknik ik yazan arkadasım sen bunları nerden biliyorsun elinde kesin bilgi var mı insanlar zaten tedirgin diken üstünde lütfen buralara yorum yazarken daha dikkatli olun isimde ver de herkes öğrensin...
  • Istanbul teknikten su ana kadar 21 isim teblig edildi. Ankara teknikten ise 3 isim. Istanbul icin 16 isim, Ankara icin ise 4 isim daha bildirilecek. I.K.
  • (KUL HAKKI 31 Mayıs 2012, Perşembe 23:25:09 Kim ne derse inanabilirim, ama bunlar Allah birdir deseler bile inanmam) KAFAN İYİ Mİ SENİN ? AĞZIN KULAĞIN VE BEYNİN ARASINDA KOORDİNASYON SORUNU MU VAR?

Havacılık sektöründe grevi yasaklayan kanun tasarısının görüşüleceği gün patlak veren eylemler devam ederken Türk hava Yolları cephesi de boş durmuyor. Türk Hava Yolları bünyesinde bulunan şirketlerden eyleme destek verenlerin iş sözleşmeleri birer birer sonlandırılıyor.

Airporthaber’in edindiği bilgilere göre Türk Hava Yolları Teknik A.Ş’den de 45 kişinin işine son verildi. Böylelikle eyleme destek verdikleri işten çıkartılanların sayısı 300’ü aştı.

THY Teknik'te başlayan işten çıkarmalar devam ederken eylem alanına gelerek kendilerine tebliğ edilen kağıtları Sendika Başkanı Atilay Ayçin'e gösteren personeller, ne yapmaları gerektiğini sordu. Ayçin "Kendi başınıza hareket etmeyin toplu dava açacağız. 30 günlük süremiz var. Bu süreçte rakamı tam görelim, daha sonra dava açacağız" diyerek personelleri teselli etmeye çalıştı.

©AirportHaber.com

İŞTEN ÇIKARTILAN PERSONELLER ELLERİNDE İŞTEN ÇIKARMA KAĞITLARIYLA EYLEM ALANINA GELEREK NE YAPACAKLARINI SORDULAR.

İŞTEN ÇIKARTMALAR TEKNİĞE SIÇRADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (45)

xxx ~ 6 yıl önce
2 milyon euro baslıgı ile yazan kisiye itafen bu b kapısındaki araclar icin zorunamı gitti sana ne sen isini yap yoksa o b kapısının önünde olman an meselesi kim oldugun ise bilindigindir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teknik ~ 6 yıl önce
teknik ik yazan arkadasım sen bunları nerden biliyorsun elinde kesin bilgi var mı insanlar zaten tedirgin diken üstünde lütfen buralara yorum yazarken daha dikkatli olun isimde ver de herkes öğrensin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teknik IK ~ 6 yıl önce
Istanbul teknikten su ana kadar 21 isim teblig edildi. Ankara teknikten ise 3 isim. Istanbul icin 16 isim, Ankara icin ise 4 isim daha bildirilecek. I.K.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
(KUL HAKKI 31 Mayıs 2012, Perşembe 23:25:09 Kim ne derse inanabilirim, ama bunlar Allah birdir deseler bile inanmam) KAFAN İYİ Mİ SENİN ? AĞZIN KULAĞIN VE BEYNİN ARASINDA KOORDİNASYON SORUNU MU VAR?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000