14 Kasım 2011, Pazartesi 12:37:13

İŞTE THY'NİN YENİ UÇAĞI "TC-JHK"

Türk Hava Yolları’nın, Amerikalı Boeing firmasına verdiği 20 uçaklık siparişlerinden ilki, Atatürk Havalimanı’na iniş yaptı.
  • Ülkemize yeni bir uçak daha geldi. Mutlaka herkesin bir hesabı vardır. İyiyse ödülünü, kötüyse cezasını bu Dünyada da öteki dünyada da alır ya da çeker. Siz boşverin böyle güzel vesileleri acemi politik atışmalara çevirmeyi. Havacılığa gönül verenlerin sevgisiyle takip ettiği böyle bir sitede kendi gönlümüze ihanet etmeyelim.
  • hamduyla götürenlerin zoruna mı gitti yazdıklarım...ben genel müdür olsam önce senden başlardım temizlik operasyonuna :))
  • Rant seni neden genel kurul başkanı yapmadılar dimi yaaa yazık şirkete iş bilmezlere iş öğretirdin...
  • Bakıyorum her güzel haberin altında ağzından salyalar akarcasına bi çekememezlik , çokbilmişlik vb. iğrenç iğrenç eleştiriler. Bunca yıl thy'nin ekmeğini yedikten sonra nedir bu şirkete olan nefret anlamış değilim. Hayırlı uğurlu olsun yeni 800ümüz
Geçtiğimiz 2010 senesinde 20 uçaklık 737-800 ve 737-900ER siparişi veren Türk Hava Yolları uçaklarını teslim almaya başladı.

Bu sene içinde 3 yeni uçak daha teslim alacak olan Türk Hava Yolları’nın filosuna katılan ilk uçak B737-800 oldu.

“Yeşilköy” adı verilen B737-800’ün kuyruk tescili ise TC-JHK...

SKY INTERIOR KABIN SİSTEMİNE SAHİP
"Sky Interior" kabin tasarımına sahip Boeing 737-800’lerin, aydınlatma sistemi, gökyüzü hissini uyandıran yumuşak mavi tonda...

Kabin yan duvarları ve geniş pencere oyuklarıyla tasarlanan uçakta yolculara daha geniş görüş açısı sunulurken, başüstü dolapları ile daha geniş bagaj imkanı sağlanacak.

2015 yılına kadar toplam 20 adet uçak teslim alacak olan Türk Hava Yolları’nın filosunda şu anda 176 uçak bulunuyor.

177. uçağına kavuşan Türk Hava Yolları’nın filosundaki B737-800 sayısı TC-JHK ile 53’e ulaşmış oldu.

İşte Türk Hava Yolları’nın 177. uçağı TC-JHK(Foto: Murat Can Güllü)

©AirportHaber.com ÖZEL
İŞTE THY'NİN YENİ UÇAĞI "TC-JHK"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (43)

Misafir ~ 7 yıl önce
Ülkemize yeni bir uçak daha geldi. Mutlaka herkesin bir hesabı vardır. İyiyse ödülünü, kötüyse cezasını bu Dünyada da öteki dünyada da alır ya da çeker. Siz boşverin böyle güzel vesileleri acemi politik atışmalara çevirmeyi. Havacılığa gönül verenlerin sevgisiyle takip ettiği böyle bir sitede kendi gönlümüze ihanet etmeyelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
hamduyla götürenlerin zoruna mı gitti yazdıklarım...ben genel müdür olsam önce senden başlardım temizlik operasyonuna :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Rant seni neden genel kurul başkanı yapmadılar dimi yaaa yazık şirkete iş bilmezlere iş öğretirdin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bakıyorum her güzel haberin altında ağzından salyalar akarcasına bi çekememezlik , çokbilmişlik vb. iğrenç iğrenç eleştiriler. Bunca yıl thy'nin ekmeğini yedikten sonra nedir bu şirkete olan nefret anlamış değilim. Hayırlı uğurlu olsun yeni 800ümüz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000