07 Mayıs 2012, Pazartesi 10:51:21

İŞTE THY'NİN YENİ ROTASI

Türk Hava Yolları'ndan yeni bir hat daha...
  • Billbund neresi arkadaslar? Hangi anlayis, mantik, akil ile hareket ediyor THY? Arttirilmasi gereken seferler iptal olurken duymadigimiz sehirlere THY ucmaya basliyor? Acikladiklari zarar sanki yetmezmis gibi birde oralarada yüzde kac doluluk orani ile ucacaklar? Billbund neresi, cok merak ettim acikcasi, ve hangi amac icin THY oraya ucacaktir?
  • Neden Slovakyanin Baskenti Bratislavaya ucus düzenlenmiyorda böyle ismi duyulmamis yerlere ucus düzenliyor thy anlamiyorum...
  • AAL BLL arası araçla 200 km. uçakla olsa olsa 100 km'dir. bu kadar mesafe için fırsat gideri çok yüksek olur. potansiyel mutlaka çıkar, ama bağlantıya şaşırdım.
  • 30 üstünde Thy yolları ile değişik yerlere gittim,hepsinde uçak fulldu.ucagın yarısı boştu lafı bence oldukça saçma..bana nıye denk gelmedı merak edıyorum..daha cam kenarına oturamadım..:):)

Dünyanın en çok uçan havayolları arasına girmeye kararlı olan Türk Hava Yolları'ndan yeni bir uçuş noktası daha...

Danimarka Aalborg aktarmalı Billund seferlerine Temmuz 2012 itibariyle başlayacağını duyuran Türk Hava Yolları,  bu seferleri haftada üç frekans olarak gerçekleştirilecek.

16 Temmuz günü yapılacak Aalborg aktarmalı Billund seferlerinde A319 tipi uçaklar kullanılacağı ifade edilirken, sefer saatleri ise şu şekilde olacak.

TK1347

IST11.15 – 13.50

AAL14.40 – 15.30

BLL16.20 – 20.45

İŞTE THY'NİN YENİ ROTASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

MESUT GÜVENC ~ 6 yıl önce
Billbund neresi arkadaslar? Hangi anlayis, mantik, akil ile hareket ediyor THY? Arttirilmasi gereken seferler iptal olurken duymadigimiz sehirlere THY ucmaya basliyor? Acikladiklari zarar sanki yetmezmis gibi birde oralarada yüzde kac doluluk orani ile ucacaklar? Billbund neresi, cok merak ettim acikcasi, ve hangi amac icin THY oraya ucacaktir?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Slovak ~ 6 yıl önce
Neden Slovakyanin Baskenti Bratislavaya ucus düzenlenmiyorda böyle ismi duyulmamis yerlere ucus düzenliyor thy anlamiyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
IST AAL BLL ~ 6 yıl önce
AAL BLL arası araçla 200 km. uçakla olsa olsa 100 km'dir. bu kadar mesafe için fırsat gideri çok yüksek olur. potansiyel mutlaka çıkar, ama bağlantıya şaşırdım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY boş diyen ~ 6 yıl önce
30 üstünde Thy yolları ile değişik yerlere gittim,hepsinde uçak fulldu.ucagın yarısı boştu lafı bence oldukça saçma..bana nıye denk gelmedı merak edıyorum..daha cam kenarına oturamadım..:):)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000