30 Ocak 2009, Cuma 18:04:14

İŞTE THY'NİN YENİ REKLAMI...

İşte Oscar ödüllü Hollywood yıldızı Kevin Costner’ın oynadığı Türk Hava Yolları’nın yeni reklamı...
  • bob kardeşim bu aralar çeşitli sebeblerden dolayı havacılık camiasına küskün,yanlız dediğin gibi gelecek tekliflere hep açık kendisi,ona bu paranın 5 te 1 ini verin dünyayı sallar...en yakın zamanda yorumlarına kaldığı yerden devam edecek....saygılar... seni bekliyoruz bob
  • İNSAN KENDİ '' MİLLİ HAVA YOLUNU'' NASIL OLUR DA DESTEKLEMEZ..KEVİN COSTNER DÜNYA TANIYOR. BİZDEN BİRİYLE YAPILSAYDI BU REKLAM NE KADAR AMACINA ULAŞIRDI? BAZI YORUMLAR VAR Kİ GERÇEKTEN ESEFLE KARŞILIYORUM.BU REKLAM TÜRKİYE İÇİNDE YAPILSA TAMAM..ULUSLARARASI BİR REKLAM YAPILIYOR; ÜSTELİK TÜRK HAVA YOLLARI'NIN YANİ : '' MİLLİ HAVA YOLUMUZ'' DİKKATİNİZİ ÇEKERİM- ! SADECE BU BİLE KULLANDIĞINIZ KELİMELERE DİKKAT ETMENİZ GEREKTİĞİNİ BELİRLER..TÜRK HAVA YOLLARI BİZİM MİLLİ HAVA YOLUMUZDUR.YAPILANLARI BEĞENMEYEBİLİRSİNİZ.ANCAK ; BU YAPTIĞINIZ YORUMLARIN BU DERECE FÜTURSUZ VE SAYGISIZCA OLMASINI GEREKTİRMEZ.TÜRK HAVA YOLLARI İÇİN HARCANAN HER KURUŞ BİZİM İÇİN ONUR VESİLESİDİR.AKSİ DÜŞÜNÜLEMEZ. !
  • bizim BOB MARLEY zamaninda soylemistide gulmustuk kendisine hakli oldugu ortaya cikti harcanan paranin onda birine BOB bu filmin on kat daha iyisini cekerdi eger B/CL si boyle tanitiyorsak yazik yolcu artacagina eksilir bana gore dimyata pirince giderken muhabbeti..
  • iyide Kevin amca reklamda gri renkli terlik giyse daha etkili olmaz mıydı? dünya gerçek bir karizma ve star görürdü o zaman. haksız mıyım ama.

Kanyon alışveriş merkezinde düzenlenen lansmanla basına tanıtılan reklam filmi yarından itibaren Türkiye’de pazar gününden itibaren de dünyanın 70 farklı ülkesinde gösterilecek.

“Kurtlarla Dans” filmiyle Oscar ödülü kazanan ünlü Hollywood yıldızı Kevin Costner’ın oynadığı Türk Hava Yolları’nın merakla beklenen reklam filmi ilk kez gösterildi.

İşte THY'nin yeni reklamı; 

İŞTE THY'NİN YENİ REKLAMI...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

BOB MARLEY İN ARKADAŞI ~ 10 yıl önce
bob kardeşim bu aralar çeşitli sebeblerden dolayı havacılık camiasına küskün,yanlız dediğin gibi gelecek tekliflere hep açık kendisi,ona bu paranın 5 te 1 ini verin dünyayı sallar...en yakın zamanda yorumlarına kaldığı yerden devam edecek....saygılar... seni bekliyoruz bob

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ALTITUDE ~ 10 yıl önce
İNSAN KENDİ '' MİLLİ HAVA YOLUNU'' NASIL OLUR DA DESTEKLEMEZ..KEVİN COSTNER DÜNYA TANIYOR. BİZDEN BİRİYLE YAPILSAYDI BU REKLAM NE KADAR AMACINA ULAŞIRDI? BAZI YORUMLAR VAR Kİ GERÇEKTEN ESEFLE KARŞILIYORUM.BU REKLAM TÜRKİYE İÇİNDE YAPILSA TAMAM..ULUSLARARASI BİR REKLAM YAPILIYOR; ÜSTELİK TÜRK HAVA YOLLARI'NIN YANİ : '' MİLLİ HAVA YOLUMUZ'' DİKKATİNİZİ ÇEKERİM- ! SADECE BU BİLE KULLANDIĞINIZ KELİMELERE DİKKAT ETMENİZ GEREKTİĞİNİ BELİRLER..TÜRK HAVA YOLLARI BİZİM MİLLİ HAVA YOLUMUZDUR.YAPILANLARI BEĞENMEYEBİLİRSİNİZ.ANCAK ; BU YAPTIĞINIZ YORUMLARIN BU DERECE FÜTURSUZ VE SAYGISIZCA OLMASINI GEREKTİRMEZ.TÜRK HAVA YOLLARI İÇİN HARCANAN HER KURUŞ BİZİM İÇİN ONUR VESİLESİDİR.AKSİ DÜŞÜNÜLEMEZ. !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tk ~ 10 yıl önce
bizim BOB MARLEY zamaninda soylemistide gulmustuk kendisine hakli oldugu ortaya cikti harcanan paranin onda birine BOB bu filmin on kat daha iyisini cekerdi eger B/CL si boyle tanitiyorsak yazik yolcu artacagina eksilir bana gore dimyata pirince giderken muhabbeti..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
saki ~ 10 yıl önce
iyide Kevin amca reklamda gri renkli terlik giyse daha etkili olmaz mıydı? dünya gerçek bir karizma ve star görürdü o zaman. haksız mıyım ama.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000