08 Nisan 2011, Cuma 08:23:32

İŞTE THY'NİN YENİ REKLAM FİLMİ

Euroleague Basketbol ile 5 yılı opsiyonlu olmak üzere 10 yıllık isim hakkı sponsorluğu anlaşması yapan Türk Hava Yolları yepyeni bir reklam filmi hazırladı. İşte o reklam filmi...
  • çok saçma ve basit bir reklam olmuş...çok yazık
  • denede çok thy şakşakcısı varmış yaaaaaaaaaaa
  • Tebrikler çok güzel bir çalışma olmuş,,,yalnız" e hadii çöpe " gibi başlıkla yazılan kötümser yazıyı esas bir kınıyoruz.Dünyadan haberin yoksa yazma bari be yorumcu arkadaş.
  • bilet fiyatları kazık falan değil, reklamlarında çöpe gitmediği aşikar. reklama verilen paranın geri geleceğini herkes bilir. bence önyargılı düşüncelerin ve beyinlerin çöpten farkı yok. zihniyet değiştirin. (personel değilim, yandaş değilim, sadece müşteriyim, hemen yandaş falan gibi yorumlar yapmayın bilip bilmeden, siyasi görüşüm ne olursa olsun çalışanı hak edeni tebrik ediyorum)
Avrupa’nın en büyük basketbol organizasyonu olan Euroleague Basketball ile 5 yılı opsiyonlu olmak üzere 10 yıllık isim hakkı sponsorluğu anlaşması yapan THY, yeni bir reklam filmi hazırladı. İşte o reklam filmi:

 
İŞTE THY'NİN YENİ REKLAM FİLMİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 7 yıl önce
çok saçma ve basit bir reklam olmuş...çok yazık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
denede çok thy şakşakcısı varmış yaaaaaaaaaaa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Tebrikler çok güzel bir çalışma olmuş,,,yalnız" e hadii çöpe " gibi başlıkla yazılan kötümser yazıyı esas bir kınıyoruz.Dünyadan haberin yoksa yazma bari be yorumcu arkadaş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bilet fiyatları kazık falan değil, reklamlarında çöpe gitmediği aşikar. reklama verilen paranın geri geleceğini herkes bilir. bence önyargılı düşüncelerin ve beyinlerin çöpten farkı yok. zihniyet değiştirin. (personel değilim, yandaş değilim, sadece müşteriyim, hemen yandaş falan gibi yorumlar yapmayın bilip bilmeden, siyasi görüşüm ne olursa olsun çalışanı hak edeni tebrik ediyorum)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000