23 Ekim 2009, Cuma 13:26:14

İŞTE THY'NİN YENİ PİLOTLARI

Türk Hava Yolları yeni mezun olan pilotlarına görkemli bir törenle diplomalarını verdi…
  • sonradan torpil bulmaktansa baştan bulmak güzel birşey:)
  • YAVRUM BEN SANA PİLOT OLAMAZSIN DEMEDİM.ADAM OLAMAZSIN DEDİM.
  • Siz siz olun sakın şirk koşmayın. Zira şirk en büyük günahlardandır. Şirk koşanların başına neler getirildiklerini işitirsiniz.
  • dlr ın içeriğini bilmediğin için boşa at tut bakalım cahaalet diz boyu dlr kişilik testidir,psokomotor testitdir vs vs adamın bu test ile yalan söylediği zor şartlar altında stress altında beyin fonksiyonlarının nasıl çalıştığı diğer bir ifade ile sinus cosınuslarının doğru baglanıp bağlanmadığını olcer bu ölçumlerde anadilde yapılır almanyada bu alman pilotlara almanca italyada italyan pilotlara italyanca fransada fransızca yapıldığı gibi işte senin eğıtimsizler lütfen kendinize güldürmeyin

Türk Hava Yolları Uçuş Okulu 2. dönem mezunları diplomalarını THY Genel Müdürlük binasında düzenlenen törenle teslim aldı.

Törene katılan ve diplomaları teslim eden Genel Müdür Temel Kotil, THY Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hamdi Topçu ve THY Teknik A.Ş Genel Müdürü İsmail Demir, mezun olan pilotlar için ‘HY’ye hayırlı olsun’temennisinde bulundu.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

İŞTE THY'NİN YENİ PİLOTLARI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

Misafir ~ 9 yıl önce
sonradan torpil bulmaktansa baştan bulmak güzel birşey:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
YAVRUM BEN SANA PİLOT OLAMAZSIN DEMEDİM.ADAM OLAMAZSIN DEDİM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Siz siz olun sakın şirk koşmayın. Zira şirk en büyük günahlardandır. Şirk koşanların başına neler getirildiklerini işitirsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
dlr ın içeriğini bilmediğin için boşa at tut bakalım cahaalet diz boyu dlr kişilik testidir,psokomotor testitdir vs vs adamın bu test ile yalan söylediği zor şartlar altında stress altında beyin fonksiyonlarının nasıl çalıştığı diğer bir ifade ile sinus cosınuslarının doğru baglanıp bağlanmadığını olcer bu ölçumlerde anadilde yapılır almanyada bu alman pilotlara almanca italyada italyan pilotlara italyanca fransada fransızca yapıldığı gibi işte senin eğıtimsizler lütfen kendinize güldürmeyin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000