13 Ekim 2013, Pazar 09:33:54

İŞTE THY'NİN YENİ ADRESİ

Türk Hava Yolları'nın (THY) Toronto’dan sonra Kanada’daki ikinci uçuş noktası olacak Montreal seferleri 2014’ün ilk çeyreğinde başlayacak.
  • Tüm çıkışlar ,inişle sonlanır. Ne kadar yüksek o kadar sert düşüş demektir. Kemerlerinizi bağlamanız da yarar etmez. AKILLI OLUN.
  • Vancouver, San Francisco, Miami, Atlanta, Detroit, Denver, Phoenix, Seattle, Newark, Dallas, Honolulu, Calgary peyderpey açılmalıdır.
  • güzel haber fakat en kısa zamanda sfo ve atl hatları da açılmalı... en kısa zamanda bunlardan birisine bile uçulmaya başlansa çok yararlı olur bence. özellikle sfo star alliance üyesi united'ın hub'ı olduğu için iyi olabilir.
  • Bu haber bayram sekeri oldu :)

Türkiye’nin Ottawa Büyükelçiliği'nden yapılan yazılı açıklamada Türk ve Kanada makamlarının arasında bir süredir devam eden görüşmelerde mutabakata varıldığı bildirildi.

Açıklamada mutabakat çerçevesine bağlı olarak Türk Hava Yolları'nın (THY) 2014 yılının ilk çeyreğinde İstanbul-Montreal-İstanbul uçuşlarına başlayacağı belirtilirken, Montreal ve çevresinde yaşayan vatandaşlara daha rahat ve hızlı ulaşım imkanı sağlayacak uçuşların Türkiye ile Kanada arasındaki ekonomik, ticari, kültürel, turistik ve siyasi ilişkilerin gelişmesine de büyük fayda sağlamasının beklendiği vurgulandı.

İŞTE THY'NİN YENİ ADRESİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Doğa Kuralı ~ 5 yıl önce
Tüm çıkışlar ,inişle sonlanır. Ne kadar yüksek o kadar sert düşüş demektir. Kemerlerinizi bağlamanız da yarar etmez. AKILLI OLUN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Vancouver, San Francisco, Miami, Atlanta, Detroit, Denver, Phoenix, Seattle, Newark, Dallas, Honolulu, Calgary peyderpey açılmalıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
november mike yankee ~ 5 yıl önce
güzel haber fakat en kısa zamanda sfo ve atl hatları da açılmalı... en kısa zamanda bunlardan birisine bile uçulmaya başlansa çok yararlı olur bence. özellikle sfo star alliance üyesi united'ın hub'ı olduğu için iyi olabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Bu haber bayram sekeri oldu :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000