19 Kasım 2013, Salı 08:20:54

İŞTE THY'NİN YENİ ADRESİ

Türk Hava Yolları Mezar-ı Şerif (Afganistan) seferleri başladı.
  • HERAT ŞEHRİNEDE BEKLİYORUZ...BÜYÜKSÜN THY
  • ekibe yazik, hep git gel perisan oluyorlar.yati olsa daha urkutucu olabilir bunada sukur diyorlar. thy bu ekip ile, duzeltiyorum bu cok fedakar ekip ile, bu kadar basarili umarim farkindadir.
  • Gazipasa bekliyoruz
  • Thy Kabil'e uçuyor , her gün uçuyor birşeyde olmuyor , bir kere birşey olursa oturduğun yerden yorum yazarsın sende , uçanlara sor bakalım nasıl riskli bir yer olduğunu , bak bakalım Amerikan kontrolündeki bir bölgeye hiç bir Amerikan havayolu , Avrupa hava yolu uçuyor mu?? O ticari eksen bir kazayla nerene girer acaba

Türk Hava Yolları Mezar-ı Şerif (Afganistan) seferleri başladı.

Dünyada en fazla ülkeye uçan havayolu şirketi Türk Hava Yolları, 104 ülkedeki 240. destinasyonu Mezar-ı Şerif’i uçuş ağına dahil etti.

Türk Hava Yolları’nın başkent Kabil’den sonra, Afganistan’daki 2. destinasyonu Mezar-ı Şerif’e ilk sefer, bugün itibariyle gerçekleştiriliyor.

Haftada 3 frekans olarak icra edilecek İstanbul-Mezar-ı Şerif seferine ait tarifeli uçuş saatleri;İstanbul’dan Mezar-ı Şerif’e tüm vergiler dahil 534 Euro, Mezar-ı Şerif’ten İstanbul’a ise 635 Euro’dan başlayan fiyatlarla seyahat edilebilir. 

İŞTE THY'NİN YENİ ADRESİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

kemal özkul ~ 2 yıl önce
HERAT ŞEHRİNEDE BEKLİYORUZ...BÜYÜKSÜN THY

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ahmet ~ 5 yıl önce
ekibe yazik, hep git gel perisan oluyorlar.yati olsa daha urkutucu olabilir bunada sukur diyorlar. thy bu ekip ile, duzeltiyorum bu cok fedakar ekip ile, bu kadar basarili umarim farkindadir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
Gazipasa bekliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
??? ~ 5 yıl önce
Thy Kabil'e uçuyor , her gün uçuyor birşeyde olmuyor , bir kere birşey olursa oturduğun yerden yorum yazarsın sende , uçanlara sor bakalım nasıl riskli bir yer olduğunu , bak bakalım Amerikan kontrolündeki bir bölgeye hiç bir Amerikan havayolu , Avrupa hava yolu uçuyor mu?? O ticari eksen bir kazayla nerene girer acaba

Yanıtla

Kalan karakter 1000
??? ~ 5 yıl önce
Doğrudur.Ben bu satırları Kabil'de oturduğum yerden yazıyorum.Her ay en az bir kere Kabil-İstanbul gidip geliyorum.O nedenle merak buyurma buralar hakkında konuşacaklardan biri benim.Buraya uçan ekiplerle sık sık konuşuyorum ve yorgunluktan başka şikayetleri yok (Bu konuda haklılar zira burada yatı olayı yok buraya gelip yaklaşık iki saat kalıp hemen dönüyorlar).Bunun dışında bir bak bakalım ABD'li veya Avrupalı şirketler Asya'da kaç noktaya uçuyor? THY ile bu konuda yarışacak bir şirket henüz yok. Zira burası coğrafi olarak THY'ye zaten avantaj sağlıyor. Kaldı ki buraya sadece THY değil FlyDubai, Air Arabia gibi şirketler de uçuyor.Dahası Aralık başında Emirates de uçmaya başlayacak. Diğer şirketlerin uçmamasının en önemli nedenlerinden biri Kabil Havaalanının kapasite olarak yetersiz kalması ve slot verilmemesi.Son olarak üslubuna dikkat et, öyle girmeli-çıkmalı yorumlar olmuyor.Airporthaber yetkilileri de bu tip yorumları yayınlayacaklarsa bilelim bir daha da buralara uğramayalı

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000