15 Mart 2010, Pazartesi 11:29:46

İŞTE THY'NİN 'ŞEYTAN' UÇAĞI

Türk Hava Yolları, İspanyol Barselona kulübenden sonra sponsor olduğu Manchester United takımı için de bir uçağını İngiliz kulübün renklerine boyattı. O uçakla İngiltere’ye giden THY heyeti bugün Old Trofford’da sözleşmeyi imzalayacak.
  • Hayırlı olsun.Başarılarının devamı dileğiyle...
  • Ya yazılması gereken sadece iki kelimeyken nedir bu komik yorumlar ya. ..İşiniz mi yok ? Vaktiniz mi çok.? Bravo THY...
  • Diğer haberde, tören ingiltere saati ile 15:00 da başlayacak yazıyor.bu da tsi 17:00 demektir.ama bu haberde 16:00 da başlayacak yazıyor.bir yanlışlık mı var bu işte,yoksa ben mi yanlış biliyorum ingiltere ile aramızda 2 saat fark olduğunu.
  • :D arkadasa... Boya ile sticker arasindaki farki anlamana sevindikte, neden hala dunyanin buyuk sirketleri sponsor aldiklari ucaklarini boyarken bizimkiler stickliyo onu soyle bakalim..

Türk Hava Yolları Kırmızı Şeytanlar’ı bu uçakla taşıyacak. İngiliz Manchester United takımına sponsor olan Türk Hava Yolları, bir uçağını takımın renklerine boyattı.

Teknik A.Ş’de Manchester United logosu ile boyanan THY’nin TC-JFV kuyruk tescilli Boeing 737-800 tipi uçağı yıldızlar karmasını taşıyacak.

Uçak dün THY heyetini de alarak İngiltere’ye uçtu. İngiliz kulübü ile bugün Old Trafford’da 3.5 yıllık resmi sponsorluk sözleşmesi imzalayacak.

İmza töreni Türkiye saati ile saat 16:00’da yapılacak. Tören Airport TV’den canlı olarak ekranlara gelecek.

THY daha önce de İspanyol Barcelona kulübü ile resmi sponsorluk anlaşması imzalamıştı.

İŞTE THY'NİN ŞEYTAN UÇAĞI

İŞTE THY'NİN ŞEYTAN UÇAĞI

İŞTE THY'NİN ŞEYTAN UÇAĞI

©AirportHaber

İŞTE THY'NİN 'ŞEYTAN' UÇAĞI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 8 yıl önce
Hayırlı olsun.Başarılarının devamı dileğiyle...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ya yazılması gereken sadece iki kelimeyken nedir bu komik yorumlar ya. ..İşiniz mi yok ? Vaktiniz mi çok.? Bravo THY...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Diğer haberde, tören ingiltere saati ile 15:00 da başlayacak yazıyor.bu da tsi 17:00 demektir.ama bu haberde 16:00 da başlayacak yazıyor.bir yanlışlık mı var bu işte,yoksa ben mi yanlış biliyorum ingiltere ile aramızda 2 saat fark olduğunu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
:D arkadasa... Boya ile sticker arasindaki farki anlamana sevindikte, neden hala dunyanin buyuk sirketleri sponsor aldiklari ucaklarini boyarken bizimkiler stickliyo onu soyle bakalim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000