30 Ekim 2011, Pazar 12:15:20

İŞTE THY'NİN KIŞ TARİFESİ...

Türk Hava Yolları bugün itibariyle kış tarifesini uygulamaya başladı...
  • BANGKOK 14 OLMUS, VIETNAM SEFERLERI NASIL GIDIYOR BU ARADA?
  • stanstedi kapatıp gatwicki acmanın ne anlamı var.. stansed de yuzun uzeri yolcuyla ucuyordu hergun..
  • biletler pahalı değil sadece ucuz olacak başlangıc kategorileri star alliance yolcularıyla doldurdukları icin turklere gelince fiyatlar maksimuma cıkıyor.. star alliance hamallıgına bi çözüm şart
  • Gatwick seferlerinde geç bile kalındı. Britanya piyasasında daha çok ekmek var. Azerbaycan ve Türkmenistan'ın havayollarının bile THY'nin uçmadığı Britatanya noktaları var. Benzer şekilde Doğu Avrupa'nın en büyük ükelerinden birisi olan Polonya'nın sadece başkentine seferler yapılıyor.
Türk Hava Yolları bu kış İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Londra Gatwick Havaalanı’na tarifeli seferler düzenleyecek...
 
Heathrow ve Stansted Havalimanları’ndan sonra Londra’daki 3’üncü havalimanı Gatwick’e de seferler başlatacak Türk Hava Yolları, bu hatta 20 Aralık 2011 tarihi itibariyle haftanın hergünü uçuş gerçekleştirecek.

20 Aralık 2011 itibariyle Londra Gatwick Havalimanı’na başlatılması planlanan sefer saatleri;2011 Yılında uzun menzil filosundaki büyümeye paralel olarak Washington, Los Angeles ve Bangkok seferlerinde, 2011 yaz tarife dönemi için yapılan sefer sayısındaki artışların, kış tarife döneminde de devam etmesi planlanıyor. 
 
Yaz dönemi içerisinde haftada 5 gün olarak icra edilen İstanbul-Washington seferleri kış döneminde haftada 6, haftada 4 gün olarak icra edilen Los Angeles seferleri haftada 5 ve haftada 7 sefer olarak icra edilen Bankok seferleri ise haftada 14 sefer olarak icra edilecek.
 
Aynı şekilde yaz dönemi içerisinde haftada 5 gün icra edilen Johannesburg-Cape Town seferlerinin haftada 7 güne ve haftada 3 gün icra edilmekte olan Dar es Salaam seferlerinin ise haftada 4 güne çıkartılması planlanıyor.
 
2011-2012 Kış tarifesinde ayrıca Kazan, Dnepropetrovsk hatlarında da sefer artışları planlayan Türk Hava Yolları, iç hatlarda ise Adana, Ankara, Gaziantep, Samsun ve Van sefer sayılarını da arttırmayı planlıyor.
İŞTE THY'NİN KIŞ TARİFESİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 7 yıl önce
BANGKOK 14 OLMUS, VIETNAM SEFERLERI NASIL GIDIYOR BU ARADA?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
stanstedi kapatıp gatwicki acmanın ne anlamı var.. stansed de yuzun uzeri yolcuyla ucuyordu hergun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
biletler pahalı değil sadece ucuz olacak başlangıc kategorileri star alliance yolcularıyla doldurdukları icin turklere gelince fiyatlar maksimuma cıkıyor.. star alliance hamallıgına bi çözüm şart

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Gatwick seferlerinde geç bile kalındı. Britanya piyasasında daha çok ekmek var. Azerbaycan ve Türkmenistan'ın havayollarının bile THY'nin uçmadığı Britatanya noktaları var. Benzer şekilde Doğu Avrupa'nın en büyük ükelerinden birisi olan Polonya'nın sadece başkentine seferler yapılıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000