11 Mayıs 2012, Cuma 08:44:43

İŞTE THY'NİN 4 AYLIK YOLCU SAYISI

Türk Hava Yolları (THY) Ocak - Nisan döneminde yolcu sayısının yüzde 18.7 artışla 11.1 milyona ulaştığını açıkladı
  • izmire git gel 78 lira idi, ayda 1 git gel yapardım iki kere thy ile uçmak nasip oldu keske fıyatları hep boyle tutabılselerde her daim thy ile uçabilsek.
  • Gülüyorum sadece...
  • load factor açıklamada yer almış: ocak-nisan 5.7 puan artışla yüzde 73.9. uzun hatların doluluk oranı yüksek olur, o yüzden beklenen bir gelişme. ayrıca yolcudan kasıt zaten ücretli yolcudur. havacılıkta ücretsiz uçana yolcu denmez.
  • fiyatları düşürünce nasıl da doluyormuş uçaklar hele şükür anladılar.geç oldu ama buna şükür.vizyon sıkıntısı çeken dar görüşlü thy yöneticilerine bir ders olur belki.ben bile ucuz diye 3 bilet aldım gezdim avrupada.

THY’den Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) gönderilen Nisan ayı trafik verilerine göre, Dış Hatlar'da Business/ Comfort class ve dıştan dışa transfer yolcu sayılarında da Ocak-Nisan 2011 dönemine kıyasla sırasıyla yüzde 51.5 ve yüzde 41.4 artış sağlandı. Yolcu doluluk oranı ise Ocak-Nisan’da 5.7 puan artışla yüzde 73.9 olarak gerçekleşti.

İŞTE THY'NİN 4 AYLIK YOLCU SAYISI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

ucuz olunca bilet ~ 6 yıl önce
izmire git gel 78 lira idi, ayda 1 git gel yapardım iki kere thy ile uçmak nasip oldu keske fıyatları hep boyle tutabılselerde her daim thy ile uçabilsek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
JJ ~ 6 yıl önce
Gülüyorum sadece...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cevap ~ 6 yıl önce
load factor açıklamada yer almış: ocak-nisan 5.7 puan artışla yüzde 73.9. uzun hatların doluluk oranı yüksek olur, o yüzden beklenen bir gelişme. ayrıca yolcudan kasıt zaten ücretli yolcudur. havacılıkta ücretsiz uçana yolcu denmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
**** ~ 6 yıl önce
fiyatları düşürünce nasıl da doluyormuş uçaklar hele şükür anladılar.geç oldu ama buna şükür.vizyon sıkıntısı çeken dar görüşlü thy yöneticilerine bir ders olur belki.ben bile ucuz diye 3 bilet aldım gezdim avrupada.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000