04 Mart 2015, Çarşamba 16:06:21

İŞTE THY UÇAĞININ İZLEDİĞİ ROTA

Türk Hava Yolları'nın bu sabah Nepal'de pistten çıkan uçağının İstanbul'dan itibaren izlediği rota ortaya çıktı.
  • Thy'nin prestijini öyle bir batırdınız ki, dünyaya cümle aleme öyle bir rezil ettiniz ki şimdi rahat rahat huzurla yiyin o paraları ki hiç gözümüz yok. Siz de lufthansa, british, emirates, qantas pilotları gibi uçsanız helal olsun daha çok para versinler. Ama böyle bir teker dışarda inişler, pisten 500 mt önce tarlaya inişler hiç olmuyo ama dimi. Ne yüz varmış sizde be hala konuşuyorsunuz.
  • Pisti ortalayamayıp sol iniş takımını toprağa basan astronotun alkol muayenesi yapıldı mı peki? Paraları çuvalla cukkalarken iyi. Şasma yok. Ama iş vatandaşın uçağını indirmeye gelince yan çiz, yandan in. Bu astronotlar gerçekten sopalık.
  • Ucagi ucuza kapatmak icin sahibinden.com da takipte kalmak lazim. Bayan doktor pilottan, citir hasarli, hafif boyali, yururunde ucusunda problem olmayan A330.
  • Shgm dil sınav sonuçlarını açıklarmış yupppiii Ömür boyu yırttım

Türk Hava Yolları'nın bu sabah Nepal'de pistten çıkan uçağının İstanbul'dan itibaren izlediği rota ortaya çıktı.

Radar görüntülerine yansıyan anlarda İstanbul'dan havalandıktan sonra Katmandu'ya giden THY uçağının izlediği rota görülürken, uçağın aynı noktada 6 kez tur attığı öğrenildi.

TC-JOC kuyruk tescilli THY uçağının ilk denemesinde de pisti pas geçtiği ve ikinci denemesinde inebildiği ortaya çıkmıştı. İkinci denemede inen uçak toprak zemine saplanmıştı.

İşte THY uçağının İstanbul'da Katmandu'ya kadar izlediği rota:İŞTE THY UÇAĞININ İZLEDİĞİ ROTA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (87)

14:10'a ~ 3 yıl önce
Thy'nin prestijini öyle bir batırdınız ki, dünyaya cümle aleme öyle bir rezil ettiniz ki şimdi rahat rahat huzurla yiyin o paraları ki hiç gözümüz yok. Siz de lufthansa, british, emirates, qantas pilotları gibi uçsanız helal olsun daha çok para versinler. Ama böyle bir teker dışarda inişler, pisten 500 mt önce tarlaya inişler hiç olmuyo ama dimi. Ne yüz varmış sizde be hala konuşuyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alkol ~ 3 yıl önce
Pisti ortalayamayıp sol iniş takımını toprağa basan astronotun alkol muayenesi yapıldı mı peki? Paraları çuvalla cukkalarken iyi. Şasma yok. Ama iş vatandaşın uçağını indirmeye gelince yan çiz, yandan in. Bu astronotlar gerçekten sopalık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alkol'e ~ 3 yıl önce
Sen hangi ürünün eserisin güzelim? Bu işler öyle masa başından sallamakla olmuyor çalış uğraş sende kazan sen ötsende yırtsanda bitaraflarını, o insanlar o paraları alcak çok daha fazlasını alcak... Hadi bakalım asıl sen yandan yandan öğren de öyle yorum yap ..
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Ucagi ucuza kapatmak icin sahibinden.com da takipte kalmak lazim. Bayan doktor pilottan, citir hasarli, hafif boyali, yururunde ucusunda problem olmayan A330.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Shgm dil sınav sonuçlarını açıklarmış yupppiii Ömür boyu yırttım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
??? iyimisin ~ 3 yıl önce
iyimisin KAPTAN?? ccok uçma sen..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000